Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetesen nőhet a foga?

7 hetesen nőhet a foga?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tapasztalt anyukák véleményére lennék kiváncsi!

Napokban feltűnt hogy a fiamnak folyik a nyála össze-vissza.Sokkal-sokkal hígabb a széklete... és hogy harap. Mikor odateszem az ujjam a szájához, nem szopizni próbálja, hanem szabályosan rágcsálja, és ráharap, jó erősen.a nyelve is mindig ott jár..dugdossa ki.

Párom pedig megjegyezte hogy ő már pár napja figyeli, és alul a fogínyénél, mintha látszódna a foga, van két kis fehér folt.

Hát én is jól megnéztem és tényleg olyan mintha a foga lenne látható ott..

Picit nyűgös, nemtudom ezért-e...odatartottam egy kis rágókát a szájához, és úgy rákap mint éhes kutya a csontra, és közbe nyüszög, mintha érzékeny lenne neki...

Ma sikerült csinálnom képet az ínyéről! Szerintetek???

Még csak 7 hetes, nem korai ez?


[link]



2015. dec. 14. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Korai vagy sem, igencsak fognak néz ki. Ebben nagy eltérések vannak az átlagtól, van akinek 1 éves kor után jön ki az első foga, úgy látszik a te babád a másik véglet :)
2015. dec. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos a képet nekem valamiért nem nyitja meg,de az elmondásod alapján tuti a foga jön :-)

Vannak babák akik már foggal születnek s vannak akiknek még 1 évesen sincs foguk!


A lányomnak ha jól emlékszem 2 hónaposan már alul volt 2 fehér folt az ínyén, a foga volt az. Nyáladzott is rendesen,de a fogacska csak 8 hósan bújt ki.

2015. dec. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!