Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet h ebből reggelre fogacsk...

Lehet h ebből reggelre fogacska lesz?

Figyelt kérdés

ma du.- láttam egy pöttyöcskét neki a jobb fogánál/nekem bal/.mostanra már "több pöttyöcskét" , de a másik fogánál is jelent meg vmi szürkés mélyedés, vágás. elképzelhető h ha ilyen ütemben jön a fogacska mondjuk reggelre kint lesz? vagy már napokon belül igaz? és akkor most egyszerre jön az alsó 2? annyira kíváncsi vagyok! én még ilyet nem is láttam (tesóméknál lehet, de már elfelejtettem) és hogy így milyen lesz a kislányom!

29.-én lesz 7 hónapos.


2010. márc. 24. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha pöttyöcske van, akkor az már fogacska!!

A dombocskából meg hamarosan az lesz.

De ne ijedj meg, ha másnapra esetleg már nem látod a "tegnapi pöttyöt", mert előfordul, hogy újra ráduzzad az íny, mert begyullad picit, fájhat is neki (bár ha eddig nem fájt, valszeg nem is fog), és utána szép lassan kinő.

Nekem anno azt mondta egy barátnőm, hogy kb. 2 hét alatt eléri teljes hosszát a fog, hát nálunk ez 2-4 hónapig tartott, foganként változó, de sebaj, mert akkor már nem fáj, enni is tud vele és semmi gond.

Jó fogasodást!

2010. márc. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
moss kezet reggel, nyúlj bele a szájába és fogd meg. ha böki az ujjad, akkor az már fog:) általában kettesével jönnek, a fiamnak igaz nem:) de a nagy átlag, h duplán bújnak ki. legalábbis az első 8.
2010. márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

na csajok, a helyzet változatlan.fogacska még mindig bent, egy hajszálnyit sem kint.pedig olyan izgatott voltam, egész éjszaka alig aludtam...na mindegy, majd csak megjelenik...:-D

köszönöm a segítséget!

2010. márc. 25. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!