Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rendelt már valaki terméket a...

Rendelt már valaki terméket a Regio-Toys Baba-és Játékáruházból? Megbízhatóak? Mennyi szállítási költséget számolnak fel?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 00:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Én most rendeltem, tegnap jött meg.

Új kis tolókaros triciklit vettem a fiamnak ( a nyuszi hozza majd) meg homokozót. Illetve ilyen apróságokat amik nagyon olcsók és úgyis fogyóeszköz két kisgyerek mellett (buborékfújó, felfújható strandlabda, úszógumi, vizipisztoly).

Pénteken utaltam nekik, és tegnap szerdán már ide is ért futárszolgálat hozta a dolgokat.

1300 ft a szállítási költség, 10 ezer ft felett pedig ezer, de ha azt nézem mennyit spóroltam a homokozón meg a bicajon akkor még úgy is megérte igy kérni.

Én imádom a Régiót de nálunk a közelben sehol sincs. Mig máshol laktunk, rendszeresen ott vettem a játékokat a fiamnak.

Amire vigyázni kell a netes rendelésnél, hogy elég béna meg nem annyira jól kivehető képek vannak a honlapon és elképzelhető hogy nem olyan szinű jön mondjuk mint ami a képen volt.

De pl. ez strandlabdánál, vagy úszóguminál nem érdekel annyira. Pl. jelzőtáblásat kértem, és helyette csíkosat küldtek.Na bumm:))

2010. márc. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Tulli webáruházat (www.tulli.hu), sokan meg vannak velük elégedve. Gyorsak és pontosak és a termékeik is jók.
2010. okt. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!