Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenka használat?

Pelenka használat?

Figyelt kérdés
Tudom hogy rajta van a maximális kg, hogy meddig lehet használni, de ti addig használjátok vagy előbb áttértek az eggyel nagyobb méretre? Kényelmesebb a babának a picit nagyobb, vagy nyugodtan használjam addig amíg rá van írva a kg?

2016. jan. 4. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi hamarabb áttértünk a nagyobbra, kényelmesebb a nagyobb. Pl 3-as méretből alig vettem három csomagot, a 4/4+-t használjuk már jó ideje a 10 hónaposomra. De pelenka és pelenka között is van különbség, a legtöbb márka 4-es mérete szűkös lenne rá.
2016. jan. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi leginkább liberot használunk esetleg pamperst álltalában akkor váltottunk mikor elértük a súlyhatárt....esetleg picit hamarabb
2016. jan. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Libero pelust használtunk mindkét gyereknél, illetve a kicsinél 1-2-3-as méretben fehér Pamperst. Ahogy elérték a következő méret alsó súlyhatárát, már váltottunk. Nem volt még kényelmetlen, inkább a belerakott anyag nem fért el már benne.
2016. jan. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as méretnél még elég volt súlyhatárig, a 4-esnél már korábban váltottunk, mert méretre még teljesen jó volt, de már 2 éves és már olyan sokat pisil, hogy nagyon hamar tele lett. Szóval akkor kell váltani, mikor vagy nagyságban vagy nedvszívásban már nem elég, ez gyerekfüggő, mint sokminden más is :-)
2016. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nemcsak a kg-on, hanem a testalkattól id függ. A méretek között átfedés van. Amit most használunk a 4-es 8-12kg. 11kg a kicsi. Az 5-ös pelus 10-18 kg ig jó, de ezt még nem szeretem. Lehet azért látni mikor kell váltani. A kórházban pl rögtön 2-es pelust adtak. Éppen megtette, de itthon inkább az 2-est használtam.
2016. jan. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!