Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves kisfiamnak adhatok...

Másfél éves kisfiamnak adhatok vacsorára rántottát?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Persze, nyugodtan. Annyi, hogy jól süsd át. Én magamnak úgy szeretem, ha a teteje nem sül keményre, de a kislányomnak, úgy sütöm, mint a palacsintát, hogy megfordítom, így jól átsül mindkét oldala.


1,5 éves kislány anyukája

2010. márc. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Én vacsorára nem ajánlom a tojást, mert nehéz megemészteni, nagyon megtelít..elég nehéz étel. De semmi baja nem lesz tőle.
2010. márc. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
én reggelire adnám, vacsira azért elég nehéz kaja. nekem reggelire eszi mindig a kisfiam.
2010. márc. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én adtam, nagyon ízlett neki! Csak nagyon szomjas volt utána, hajnalban is kelt vizet inni.
2010. márc. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Végül aztán készítettem neki egy kis parizerrel feltuningolva, és nagyon szerette!!! :)

Ő is sokat ivott utána, de amúgy is sok a folyadék igénye. Puszi mindenkinek, szép napot!

2010. márc. 27. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!