Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél éves kifiam sokszor...

Fél éves kifiam sokszor bekancsalít a bal szemével. Ez meddig normális? Többi lent.

Figyelt kérdés
A szemészetre akartam időpontot kérni, de mikor mondtam, hogy mennyi idős,azt mondták, hogy egy éves korig felesleges, majd ha akkor is csinálja,akkor megnézik. De engem nagyon zavar mikor ezt csinálja.főleg akkor csinálja,ha elbambul,vagy álmos. Amúgy a gyerekorvos azt mondta, hogy azt nézzem.meg, hogy ablakkal szemben a fény ugyan oda vetődik-e mindkét szemében,azt megnéztem, és ugyan oda.Ti babátok is csinált ilyet?
2016. jan. 24. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Az enyém, csak riktán kancsalított, de a barátnőmé is már félévesen sokat. Neki megvizsgálták a pici szemét, és kiderült,hogy ragasztani kell. Most múlt egy éves, még két hónapig kell, utána elvileg helyrejön. Szóval én ezek alapján inkább erőltetném,hogy nézzék meg.

Lehet normális is, meg nem is!

2016. jan. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Enyemnek is kell szemuveg emiatt igaz 2 eves kora utan kezdte.A gyerekszemeszeten mondtak ezt neked? Elsovel egyetertek..ne hagyd ennyiben! Mas nem maganrendelesen nezesd meg!
2016. jan. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!