Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mi lehet?

Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés
8hónapos babám úján kijött egy herpesz féleség..(orvos szerint herpesz..nagyon gyulladt gennyes hólyagokból áll és terjed szegénykém úján,bőrgyógyászatra küldtek de az csütörtökön lesz,valakinek hasonló tapasztalat h mivel kezelhetnének addig is?segítsetek légyszi!

2016. jan. 26. 10:37
 1/7 A kérdező kommentje:
2016. jan. 26. 10:41
 2/7 A kérdező kommentje:
Nézzétek meg a képet és aki találkozott már ilyennel írjon kérem!://
2016. jan. 26. 10:42
 3/7 A kérdező kommentje:
Írjatok légyszi!
2016. jan. 26. 11:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy elfertőződött valami. Nagyon kéne vigyáznod, hogy ne vegye a szájába.

Ha a doki nem mondott semmit, szerintem próbáld meg betadinnal kenni addig is, attól baja nem lesz, de legalább fertőtleníti.

2016. jan. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vigyázunk vele h ne vegye a szájába,mondtam Dr.nőnek h kentem betadinnal azt mondta ne mert semmi értelme,találtunk orvost a másik városban alszik most a kicsikém felkel és indulunk,nagyon remélem h semmi komoly :/
2016. jan. 26. 12:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi lett, mit mondtak?
2016. jan. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bakteriális fertőzés,betadin segítségével elmúlik
2016. jan. 27. 11:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!