Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zalaegerszegi kórházba mit...

Zalaegerszegi kórházba mit kell vinni az újszülöttnek arra a bizonyos 3 napra?

Figyelt kérdés
2016. jan. 26. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pelenka (napi 5-öt adnak ugyan, de nem árt vinni mellé), popsitörlő, textilpelenka, ami szerintem a legfontosabb. Ha nagy körömmel születik, lehet körömkesztyűt vinni, illetve a popsikenőcs is hasznos lehet (bár amikor én szültem, volt az osztályon).

A hazahozatalra szánt ruháit az elbocsátás reggelén hozta be párom, szerintem felesleges már a szülésre magaddal vinni, van elég cucca az embernek olyankor. :)

2016. jan. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen jól leírta az első. Annyit hozzátennék, hogy valóban ötöt adnak, de ha úgy van, akkor adnak még, legalábbis nekem zokszó nélkül adtak, amikor zsinórban harmadszor tettem tisztába egy óra alatt a fiunkat, és elfogyott.
2016. jan. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor rucit adnak neki ugye?
2016. febr. 21. 14:22
 4/5 anonim ***** válasza:

X

Adnak, igen.

2016. febr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2016. febr. 21. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!