Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig, hány éves...

Mennyi ideig, hány éves koráig csinálta a babátok, hogy nem vett levegőt, ha pl nagyon megijedt vagy megütötte magát?

Figyelt kérdés
2016. jan. 27. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokáig, még 5 évesen is volt ilyen eset, igaz, akkor nagyon megütötte magát, enyhe agyrázkódása is lett.
2016. jan. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokaig.meg ovodas koraban is.Nem vett levegot,lilult a szaja es elajult.Akkor reflexesen vett levegot.Sokszor en is majdnem elajultam ugy megijedtem.
2016. jan. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2.: ne is mondd... életem legszörnyűbb kb. fél perce volt, mikor egy esés után rongybabaként tartottam a kezemben... emlékezni is szörnyű. Pedig valójában nem volt olyan nagy baj, igaz, beütötte a fejét, bementünk a kórházba megfigyelésre, de másnapra kialudta.
2016. jan. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém egyszer csinálta, 3 évesen... Életemben ennyire nem ijedtem meg. Persze rohantunk vele a kórházba, ahol kb.hülyének néztek, mert ez állítólag mindennapos. Hát nem tudom.
2016. jan. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!