Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikreknek melyik név tetszene?...

Ikreknek melyik név tetszene? Amelyikben ugyanazok a betűk vannak, de különböző sorrendbe, ezért mégse túl hasonlóak. Milyen Hasonló neveket ismertek még? (pl Adelina-Daniela, Léda-Adél, Amira-Mária, Alina-Liána. )

Figyelt kérdés

2016. febr. 8. 22:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Alíz - Liza
2016. febr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Tudtommal a Léda és az Adél egy név. Ady fordította meg a Léda versekben. Amúgy nekem egyik sem tetszik. Attól, mert ikrek, nem kell kb teljesen hasonló neveket adni nekik. Ők két külön személyiséggel rendelkező emberek lesznek, majd meglátod. A fenti lista pedig nagyon szűkös. Találnál ezeknél százszorta szebb neveket is, amelyeknek majd talán a lányaid is jobban örülnének.
2016. febr. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Egyetértek azzal, hogy az ikrek külön személyiségek. Szóval csak azért nemválasztanék nekik összecsengő/hasonló nevet, mert ikrek. Olyan neveket választanék amik tetszenek.


Az én ikerlányaim 4,5 évesek Júlia és Flóra, a tesók szintén ikrek a pocakban. Az egyik baba biztosan fiú, talán a másik is. HA tényleg fiúk lesznek akkor az Olivér és a Krisztián nevet fogják kapni.

2016. febr. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen hasonlók nem. Olyan, mint valami meseszereplők...
2016. febr. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Én sem választanék hasonló nevet amiatt, amit már előttem leírtak, de ilyen szempontból az Alíz-Liza szerintem nem olyan rossz. Hangolódj inkább rá, hogy milyen lesz a személyiségük, képzeld el, és utána keress nevet, én legalábbis így csinálnám.


Így is eléggé egyformák lesznek, hasonló beceneveset nem adnk márcsak emiatt sem, és ugyanolyan ruhákba sem raknám őket, mert, ahogy írták, két külön személysiég lesz, nem egy gyerek két példányban.

2016. febr. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Arnold - Roland

Ilyen testvérpárt ismerek, bár ők nem ikrek. Szerintem is túlzás ilyen neveket választani, de te tudod.

2016. febr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz ilyet találni, pláne, hogy mindkettő tetszen is, annak kicsi a valószínűsége.

Én inkább úgy választanék hasonló nevet, hogy azonos szótagszám mellett a végződés egyezzen, így a becenév is biztosan más lesz és maga a név is megkülönböztethető.

Pl.: Emília - Kornélia, Ivett - Odett, Fanni - Kitti.

De az talán még jobb megoldás, ha az egyik mélyhangrendű, a másik pedig magas.

Pl.: Anna - Kitti, Csenge - Hanga, Edit - Kata, Eszter - Flóra, Kincső - Janka, Villő - Ajsa, Lili - Blanka.

2016. febr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Bianka Blanka
2016. febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%

8-as, amiket te írtrál, UGYANAZ a név :D


Kérdező, tényleg ki a akarsz csszni a gyerekeiddel?

2016. febr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
33%

Lana-Nala :D

Leila-Leia

Szabrina-Szabina

Beatrix-Beáta

2016. febr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!