Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kérnétek egy olyan 1 éves...

Mit kérnétek egy olyan 1 éves kislány születésnapjára, akinek mindene megvan?

Figyelt kérdés

Május 4-én lesz 1 éves a lányom, és már kédik a nagyik, hogy mit vegyenek. Nincs ötletem.

Ruhái vannak, s ha mégis ruhát vesznek, mindig rossz méretet :(

Labdái, könyvek, tricikli, formabedobó, homokozó játékok vannak.

Ötleteket várok.


2010. márc. 30. 12:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keménylapos könyvből sosem elég. Azt nem tudják elrontani sem, mint a ruhaméretet.

Esetleg még egy kismotort a tricikli mellé? Ajándékutalvány? Gyerekülés? Kisfotel? Bebújós játszósátor alagúttal minilabdákkal?

2010. márc. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
menjetek el valahová egy hétvégére közösen... a nagyik unokázhatnak, ti kikapcsolódtok. tudom,hogy ez nem igazán a babának ajándék, de legalább nektek maradandó élmény, és a baba úgysem emlékezne rá, ha kapna egy újabb beszélő pónit...:)
2010. márc. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
www.kepessegfejlesztojatek.hu
2010. márc. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

duplo? Nekünk is csak azt tudtak venni, meg a szobájába dekorációkat (képek, mesefigurás habszivacs a falra). Mondjuk mi most csináljuk meg a szobáját igazi gyerekesre, festés, díszítés stb. mert eddig csak a fehér falak voltak ezért kértük. Ja, meg egy tavaszi cipőt kértem még annak a méretét meg megmondtam. Azt nem lehet nagyon elszúrni.

14 hós anyuka

2010. márc. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

ha mindene megvan, én valami saját készítésűt javasolnék, pl. közös fotó bekereteztetve, a nagyikkal, általuk varrt, kötött ágynemű (én még mindíg imádom a foltvarrásos takarókat), fajátékok (építőkocka, vagy tegnap a Reggeliben láttam valami tökjó képességfejlesztő játékot, festett fafigurák, arcuk is van, amiket egymásra kell tenni piramisformába és labdával leborítani, nagyon édi volt), általuk varrt rongybaba, babakonyha, lehet készíteni fából házi bábszínházat 2-3 bábúval (nekem is volt, nagyon szerettem).

Azt is tartsd szem előtt, hogy a kislányod tuti nem fog örülni a ruhának, neki a játék az ajándék, a ruha nem.

(A)

2010. márc. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Persze mondtam, hogy kifejezetten babacipő kell ami elgé húzós árban van és adtam pár márka meg üzlet tippet.

2010. márc. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Bocs, a 14 hónapos anyuka voltam.
2010. márc. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
gyerekzenés CD? kaláka satöbbi. az én kislányom imád zenét hallgatni.
2010. márc. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

csúszda, kerti medence, fedeles homokozó, játszósátor, xylophon, könyv, abból sosem elég.

[link] - a fiam ezt imádja, már 1,5 éve nem unja meg.

2010. márc. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

16hónaposak vagyunk, de még mindíg jól jön a habfürdő, popsikrém, pelus, popsitörlő stb.

Jelképesen pedig a kicsinek szoktak hozni (a kezébe)kis műanyag/gumi állatkákat (boci, béka, halacska) amikkel még később is jól elvan.

2010. márc. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!