Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vacsorára főzelék 7 hónapos...

Vacsorára főzelék 7 hónapos babának túlzás?

Figyelt kérdés
2016. febr. 11. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit eszik nap közben. Önmagában nem gond.
2016. febr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy érted? Kétszer kap pépeset és utána meg a többi étkezésnél szopik.
2016. febr. 11. 17:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocs, félreérthetöen fogalmaztam.


Szóval az nem gond, ha este kap fözeléket, csak akkor oda kell picit figyelni arra, hogy ne közvetlenül lefektetés elött kapjon, mert esetleg rosszul alszik ha nagyon tele van a hasa.

Ha így jobban átalussza az éjszakát, akkor meg mindenképpen jó.


Figyeld, hogy hogyan reagál rá, és aszerint tartsd meg vagy sem ezt a rendszert.


Én szivesebben adtam valamivel korábban a fözelékfélét és este inkább tejpép vagy hasonlót kapott, illetve késöbb kenyérfélét valamivel.


De lényegében teljesen mindegy, hogy a nap folyamßan mikor mit kap, a napi összes étel számít - meg hoyg a gyerek hogyan reagál, neki hogy esik jobban.

2016. febr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém kapott anno. Próbáltam olyat adni, amitől jóllakik éjszakára (nem használt).
2016. febr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!