Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legolcsóbb tápszer...

Melyik a legolcsóbb tápszer amit az orvos írhat fel kezdő pótló tápszerként 1 3 hónapos babának?

Figyelt kérdés
2008. szept. 19. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne az árat nézd,hanem azt ami jó is a gyereknek.Mi is kb akkor kezdtük a tápszerezést.Beba HA1,majd HA/AR és most a HA 2 aktív.Nálunk mind 2 oldalon van allergiás,ezért tanácsolták a HA tápszert,ami drágább,de nekem a gyerek a fontos,pedig anyagilag nem vagyunk túl jó helyzetben.A havi tápszer+ a kanalas kaja 15 E.
2008. szept. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor teljesen feleslegesen írják fel a HA-s tápszert.Az sem tesz jót,ha már most hozzá van szoktatva,mert aztán később mindenre allergiás lesz.Mi Milupa Milumil O+ kapunk,ha a doki felírja egy doboz-az 900 g-kb.800 ft.És nagyon jó tápszer.A nagyfiam is azt ette,és szép nagy ember lett belőle-ma már 16 éves-és semmire nem allergiás!18 hetes baba anyukája
2008. szept. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem diszkréten kérheted a gyermekorvosotokat, hogy ne túl drágát írjon fel.Tudja ő is, hogy ilyenkor a szülőknek van mire költeniük ha kisbaba érkezett a családba /rengeteg pelenka, popsitörlő, később majd bébiétel, stb./ Biztos megértő lesz.Amúgy az viszont nem biztos, hogy a drága tápszer megfelelő is lesz a picinek! Lehet egyszerűen majd nem ízlik neki és jöhet a küszködés , utána újabb tápszerfajta.
2008. szept. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1 vagyok.Nekünk a kórházban is kellett pótlás és ezért maradtunk annál,amit ott is kapott.Amikor már nem kellett az AR tápszer megnéztem a neten,hogy az adott márkából melyik való a gyereknek a kora szerint.Mondtam a dokinak,hogy ezt szeretném és szó nélkül felírta.Sőt azt is meg tudtam vele beszélni,hogy 2 receptre írja fela a havi adagot,így egyszerre nem olyan sok a kiadás.Én itt kerestem.Talán te is találsz megfelelőt magatoknak.

[link]

2008. szept. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!