Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A nyuszis motornak fordul a...

A nyuszis motornak fordul a kormánya?

Figyelt kérdés
Azt szeretnék 1 éves szülinapjára a kislányomnak, és találtam itt nem messze tőlünk egy kínai boltban, de fura, mert olyan mintha mindkèt irányba akadna a kormány, én meg azt hittem, lehet vele fordulni. :)
2016. febr. 16. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi karácsonyra vettünk a lányunknak egy nyuszis mocit. Én is pont ezt a kérdést kerestem a neten, mert azt hittem én is, hogy fordul. De nem.

Ettől függetlenül a lányunk profi motorosként veszi be a kanyarokat vele. Nem kell aggódni, feltaláljál ők magukat.

2016. febr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem fordul, éppen csak nagyon picit.

Nem a kormány miatt, de az én kislányom sose tudott menni vele.

2016. febr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kicsit fordul, de ennyi idős gyereknek nem is jó, ha teljesen elfordítható a kormány, mert keresztbefordult kormánnyal lehet nagyot esni.


A gyerekek gyorsan megtanulják és ha más nem, akkor az elejét emelgetve kanyarodnak.

A lányom már a fix, felfújható gumikutyájával is tud haladni, úgy, hogy emelgeti, miközben lovagol rajta.

2016. febr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen lányos motort akarsz, akkor a normál kismotorokból is van rózsaszín, vagy narancssárga például és akkor nem erőlteti meg majd a kislányod a csuklóját, ha fordulni akar. Magam sem értem, miért gyártanak ilyen vackokat....
2016. febr. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!