Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Réka már nagyon kiment a...

A Réka már nagyon kiment a "divatból"?

Figyelt kérdés

Köztes neveket keresek. Tehát nem Julianna,Katalin,Erzsébet és nem is Banán meg Mandula meg Hullahoppkarika(nyílván tudom,hogy nincs ilyen). Valahol a 2 között.



Verebes Réka. Ebbe a névbe beleszerettem. Tetszett még a Hanna meg a Maja de a párom mindkettőt leszavazta.


2016. márc. 11. 16:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal jobb a Réka, mint a Hanna vagy a Maja, minden második gyerek Hanna. Nem ment ki a divatból egyáltalán.
2016. márc. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Komolyan? Na akkor ezt is tudom:) Azokkal amúgy sem tud megbarátkozni a párom,a Réka viszont tetszik neki.
2016. márc. 11. 17:01
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szép név, vezetéknévvel még szebb.
2016. márc. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Réka is olyan név, ami mindig "divat" lesz, klasszikus, szép. Nekem ezerszer jobban tetszik mint a Norina meg Mirella, meg ma divatos egyéb társaik. A Maja és a Hanna szép, de nagyon gyakoriak manapság.
2016. márc. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Mosogatásnál ugrott be,pedig hónapok óta keressük a neveket,de ezt valahogy kihagytuk a sorból. Erre ma ,mintha megsúgta volna,hogy Réka akar lenni:)
2016. márc. 11. 17:05
 6/21 anonim ***** válasza:
25%
Legalább neveknél ne a divatot nézzétek, mivel az ember nem egy divat tárgyat hoz a világra.
2016. márc. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
6-os bal lábbal keltél? :)
2016. márc. 11. 17:07
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

rékaként kérdezem, hogy nektek nem opció az, hogy becézhető legyen? emiatt nem szeretem a nevem. tesómnak egy tök jól becézhető neve van, ha anyukánk mérges volt akkor a teljes nevén szólította, ha nem volt baj akkor becézte :) úgy irigyeltem mindig :D én meg réka voltam és pont. bár páran megpróbáltak rékusozni vagy rékucikázni, de valljuk be, ez már a ledebilezés kategória :)

amúgy nem ment ki a "divatból", de nekem is úgy tűnik, hogy manapság kevesebb réka van mint mondjuk 5-6 éve, mióta bejött az annahanna-johanna :D

2016. márc. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a Hullahoppkarika nagyon szép:)


A Réka örök divat.

2016. márc. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy Rékát, 8 hónapos, nekem tetszik ez a név. Nem hinném, hogy az ilyen nevek valaha is "kimennek a divatból" attól, mert volt idő, amikor gyakoribb volt.
2016. márc. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!