Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írnátok szép fiú neveket?

Írnátok szép fiú neveket?

Figyelt kérdés
2016. márc. 14. 14:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Attól, hogy külföldön él valaki, még adhat magyar nevet is. Az arabok, kínaiak, törökök, japánok, olaszok, stb. sem hagyják el a neveiket. Legalábbis a többség. Az viszont már elfogadhatóbb, őszintébb válasz, hogy a külföldi nevek jobban tetszenek valakinek, mint a magyarok. Én is így vagyok a lánynevekkel.
2016. márc. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Adhatok magyar nevet igen,de mivel itt elunk,nem tervezunk hazamenni,a gyerek itt fog felnoni,nem tolok ki vele,hogy itt nem letezo,kimondhatatlan nevet adok neki,hogy szivjon vele egesz eleteben. Olyat akartunk ami van otthon is meg itt is. Es igen nekunk jobban tetszenek az ilyen nevek,ha itthon elnenk sem adnank regi,letisztult meg mittudom en milyen nagy magyar neveket mert nem tetszik,oreges.

Es de, a japanok,kinaiak,olaszok stb nagy resze akik mar ide terveznek es vallalnak gyereket elhagyjak a hagyomanyos nevet es itt viselheto nevet adnak.

2016. márc. 15. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A szép szubjektív, szerintem érdemes rászánni az időt és átolvasni a jelenleg anyakönyvezhető (amennyiben Magyarországon éltek:) nevek teljes listáját.

[link]

Elsősorban persze hozzá lehet próbálgatni kimondva a vezetéknévhez, de ha nem csak a csengése számít, szerintem jó dolog megnézni a jelentését, eredetét, gyakoriságát, kikeresni a névnap napját is. Válassz olyat a gyereknek, amit a helyében te is szívesen hordanál :)

2016. márc. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem pont a Benettel szúrtatok ki vele, borzalmas, gyerekes név, felnőttként hülyén fog hangzani.
2016. márc. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Balázs / Brendon / Patrik / Anakin / Ákos / Simon / Benjámin / Jimin /Richárd / Joakim

Remélem segítettem

2016. márc. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!