Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyünk ha a baba folyton...

Mit tegyünk ha a baba folyton a szálypadlásához szorítja a nyelvét?

Figyelt kérdés
2 hetes a baba. A szaturációjával gond volt. Azt mondták az orvosok, hogy ettől is előfordulhat. De itthon inkább a büfizéssel van gond miatta. Hiáb húzom le az állát nem mindig jön be. Mi a teendő? Előre is köszönöm
2016. márc. 22. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Én megnézetném egy dévényes gyógytornásszal, és minél előbb. Látatlanban nyilván semmi biztosat nem lehet mondani, de nekem izomfeszesség tűnik a háttérben. A Dévény tornánál a gyógytornász az arc izmait, idegvégződéseit is kezeli.
2016. márc. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
Erospistat szoktam rakenni a szajpadlasara
2016. márc. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, első vagyok.

Az, hogy a szaturációjával gond volt, gyakorlatilag azt jelenti, hogy oxigénhiányos volt.

Én a helyedben nagyon gyorsan keresnék egyrészt a már ajánlott dévényes gyógytornászt, másrészt gyermekneurológust.

A Dévény torna "majdnem" csodákra képes, de azért ez nem csoda, hanem ha ilyen pici korban kezdik el, akkor nagyon jól ki tudja használni az agynak az első pár hónapban rendelkezésre álló fölös kapacitását és rendkívüli gyors regenerálódási képességét, azaz egy oxigénhiányos születés miatti idegrendszeri sérülés következményei akár teljes egészében visszafordíthatók, megszüntethetők.

Rendkívül lényeges, hogy mielőbb elkezdjék, a legjobb lenne már a születés után a kórházban, de egy két hetes babával még nem vagytok elkésve.

[link]

2016. márc. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!