Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak babám nem akar...

Mit csináljak babám nem akar semmi fött ételt enni?

Figyelt kérdés
Egy hete beteg,lázas volt,jön a foga..elviettem orvoshoz szirupot kapott.Mostmár kezd helyre jönni de az étvágyal még sehogyan sem állunk csak a tejcit akarja meginni.Mit tegyek adjak neki hogy lassan egyen?
2010. ápr. 4. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 hétig tartott az étvágytalanság.Én nem erőltettem,és így is hízott 1 kilót abban a hónapban.Hidd el,utána a vasszeget is megeszi,és bepótolja a hiányt!
2010. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok köszi,h irtál remélem igy lessz...mert aggodok,h a kilok ne menjenek le...
2010. ápr. 4. 21:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen de utána szépen bepotolta az egészet most ugy eszik mint a kiangyal.
2010. ápr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős a babád? és hogy mikortól ehet Normaflore-t? Nálunk nagyon bevált. Ahányszor gyógyszert kapott fájt a pocija néha még hasmenése is volt. Amióta gyógyszer mellé Normaflore-t kap semmi baja. De bármit is adsz neki kérdezd meg az orvost vagy legalább a védőnőt.
2010. ápr. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
8.5 honapos a babam,es most ahogy adom neki kohogesre a feher majva szirupot elkezdett horogni..ez attol lehet?
2010. ápr. 5. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!