Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébikaját hogy melegítettétek...

Bébikaját hogy melegítettétek meg kirándulás során?

Figyelt kérdés
2016. márc. 31. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Létezik autóban használható melegítő, vagy a Brendonban szokott lenni olyan, ami egy zselés cucc, elég lassan, de felmelegíti az ételt. Vagy sütőtökös-almát evett ha más megoldás nem volt, azt szerette szobahőmérsékleten is. Nálunk sokáig az volt a kirándulós kaja.
2016. márc. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor olyat vittem, amit el tudtam képzelni szobahőmérsékleten is, például barackos csirkét vagy zöldséges sonkát.
2016. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron elég kitenni a szélvédő mögé, még fel is forralja.
2016. márc. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok rendes étterem, bármi ilyesmi van. Mindig megmelegítették nekünk. Amúgy van szivargyújtóról működtethető melegítő.
2016. márc. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vittünk vízforralót szállodába, egy nagyobb bögrébe beleraktam a konzervet kupak nélkül és felöntöttem a nyakáig vízzel. Az üveg átmelegedett pillanatok alatt, kanállal néhányszor megkevertem közben a főzeléket.
2016. márc. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kirándulás alatt azt érti, hogy a természetben... Szerintem is a az a megoldás, hogy valami olyan kaja, ami nem feltétlenül melegen jó csak, illetve én a múltkor becsomagoltam a pulcsimba, és úgy raktam a hátizsákomba, tök jól tartotta a hőmérsékletét. Vagy otthon megmelegíted és termoszba átöntöd.
2016. márc. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Na ezert szoktattam szobahomersekletu tapszerhez, etelhez mar ujszulott koratol. Igy ezzel sosincs gond.
2016. márc. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is étteremben/kajáldában melegîttettem meg. Ahol lehet hambit kapni, ott mikro is van. Amíg evett, leültünk, a férjem ivott egy kávét, ès megmelegítette a kaját. Vagy olyat vittem, ami jó hidegen is, ha tudtam, hogy esély sincs melegítettésre. De ilyen ritkàn van.
2016. ápr. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Üvegesre gondolsz? Sehogy. Akkor olyat vittem, ami gyümölcsös-húsos, vagy sonkás, azok jók hidegen is.
2016. ápr. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ilyenkor vagy csak gyümölcspépet vittem, amit nem kell melegíteni, vagy peig, amikor nagyobb volt (8-9 hónapos korától), inkább joghurtot.


mekkora babáról van szó? nem mindegy. hiszen az is megoldás lehet, hogy a kirándulás idejére eső étkezés inkább cici legyen, és akkor nincs vele egyáltalán gond.

2016. ápr. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!