Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire van szuksege egy ujszulot...

Mire van szuksege egy ujszulottnek alvashoz milyen kisagyra? Kell neki babakocsi vagy raer kesobb is megvenni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 9. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Sima rácsos kiságy. Igen, szüksége van babakocsira is, kb 1-2 hét után ki lehet vinni sétálni.
2016. ápr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jajj azt elfelejtettem, hogy november elejen szuletne, akkor is lehet menni setalni vele, nem fog megfazni?
2016. ápr. 9. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Novemberben is ki kell menni veli, felöltözteted és nem fog megfázni.
2016. ápr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy mikor születik,levegőre rendszeresen kell vinni.A mi kislányunk januári,2 hetesen már vittük sétálni.
2016. ápr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
Mi vettünk mindkettőt, a kiságyat összecsuktuk pár hét után, velünk alszik. A babakocsit egyedül nehéz fel-le cipelnem a lépcsőn, és sokszor meg sem marad benne, mi emiatt csak akkor használjuk, ha hármasban megyünk sétálni. Én hordozókendőben szoktam kivinni, az apja is abban altatja napközben, szóval mi meglennénk mind babakocsi, mind kiságy nélkül. Később akarjuk viszont mindkettőt használni, most még csak 7 hetes.
2016. ápr. 10. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!