Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vért hogy vesznek egy babától...

Vért hogy vesznek egy babától (7 hós)? Vérszegénység, vashiány volt a babátoknál? Hogy kezelik. Elküldött a doki minket vérvételre mert 6790 gramm a 7 hós babám.

Figyelt kérdés

Mennyire viseli meg a babákat a vérvétel?:( Mennyi vért vesznek tőle? Egyáltalán azon a pici karom hogy találnak eret?

El vagyok keseredve :(


2010. ápr. 7. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk már 3x volt vérvétel, de én is nagyon féltem, hogy vesznek tőle vért. De szerencsére nagyon ügyes volt a doki, és első szúrásra sikerült a vérvétel. a kisfiamnak inkább az volt a rossz, hogy lefogták, és attól sírt nagyon.

Remélem nálatok is nagyon ügyes lesz aki a vért veszi. Azt nem tudom, mennyit vesznek le, mert nem figyeltem, a kisfiamhoz beszéltem, és simogattam.

Sok sikert!

2010. ápr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Kb nálunk is ennyi idős volt a lányom, amikor kiderült h. vashiányos. Ha ügyes aki veszi, akkor simán megy. Nálunk 3x próbálkozott :( De nem volt nagy gáz, kicsit hüppögött a lányom, de kapott a nénitől egy autót és az lekötötte. Szóval találnak, rutin helyeken. Ha jól emlékszem 2 csővel vettek. Gyógyszert kellet szedni, hogy rendeződjön a vashiány. Utána kontroll (persze vérvétel). Ne legyél elkeseredve, könnyebben veszik mint azt gondolnánk. Ja, mi is most megyünk megint :( Szóval kitartást!!!
2010. ápr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hová menjek vért vetetni? Doki annyit mondott hogy valamelyik kórházba....hát kössz...sokat segített..:(

Nagyon köszönöm a válaszotokat! :)

2010. ápr. 7. 12:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám 3 hetes volt mikor el kellett vinni vérvételre tiszta ideg voltam. A vénájából vettek vért de alig sírt:).Úgy hidd el volt ott 2hós kisfiú aki egyáltalán nem sírt:)! Csak legyél nyugodt ez az egyik legfontosabb.Nálunk itt Kecskeméten az egyik kórházban van direkt gyerek vérvétel.Nagyon ügyes a hölgy aki veszi a vért BKK megyében a legjobb állítólag!
2010. ápr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok :((
2010. ápr. 7. 13:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a dokid kérdezd, hogy ő mit ajánl. Minket a Bethesdába küldtek.
2010. ápr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!