Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babám még nem...

5 hónapos babám még nem fordult meg egyszer sem. Még csak kísérletet sem tett rá. Van akinek későn fordult meg ELŐSZÖR a babája?

Figyelt kérdés
2016. máj. 2. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, az en kisfiam hat honaposan fordult meg eloszor. Elvittuk egy konduktorhoz (Makk Adam, van honlapja is, nagyon profi, ajanlom ot), es aznap este mar megfordult egyedul, nem is kellett volna megnezetni, de legalabb megnyugodtam. Szerintem ne aggodj hat honapos koraig. Ha meg akkor sem fordul meg, esetleg vidd el Adamhoz.
2016. máj. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kerek 6 hónaposan hasra. majd vissza. másnap mentünk tanácsadásra éppen.

aztán a hasra fordulást pár hétig még nem ismételte meg újra, hasról hátra pedig 10 hónapos is elmúlt (már mászott, kapaszkodva felállt), mire megtanult fordulni.

most 5 éves, és semmi baja :D

2016. máj. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 17.-en lesz 5 honapos a babam. Meg nem sikerult neki sem a fordulas.

Mondjuk en annyira nem aggodom... Lehet azert mert 2. Baba. Nem hinnem h baj lenne. Majd megfordul ha itt az ido!

2016. máj. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem is 2. baba.Mégis miatta izgulok, a fiam miatt sosem aggódtam.Talán mert 36+4-re született, mindig figyelem, hogy mit csinál, vagy mit nem :)Köszi, hogy válaszoltatok!!!
2016. máj. 2. 13:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha egy picit hamarabb született, egy kis késés belefér.

Az én kisfiam 5 hónaposan fordult meg először, pont aznap, mielőtt az első 'dévényes' kezelése volt.

Én nem bíztam a véletlenre. 4 kezelése volt, de utána sem akart forgolódni,csak heti 2x kb, tehát még nem jött el az ideje.

Tudom, hogy nektek még nem aktuális, de érdekesség képp leírom.A mászást is kihagyta, akkor is dévény-tornáztunk. 1 kezelés elég volt, és utána mászott,erre már érett volt. :)

(Neurológiailag fontos minden mozgásforma.)

2016. máj. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 6,5 hónaposan tudott forogni (kötöttek voltak az izmai és őt sem igazán érdekelte). A kötött izomzata miatt 4 alkalommal voltunk fejlesztőházban 6 hónaposan. Utána mindent időben megcsinált és semmi nem maradt ki a mozgásfejlődéséből.
2016. máj. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!