Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babátok hány kg és...

4 hónapos babátok hány kg és hány centiméter?

Figyelt kérdés
Az enyém 7 kg és 64 centiméter. Dundi lenne? Sokan "kövérnek" mondják, ami kicsit zavar, különösen, hogy volt olyan, aki megjegyezte, hogy nem szabad hagyni elhízni...
2016. máj. 8. 16:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyébként fiú és tápszeres, de nem mondanám, hogy sokat eszik, sőt.
2016. máj. 8. 16:48
 2/7 anonim ***** válasza:
Kislányom két hét múlva lesz 4 hónapos, anyatejes, 61 cm és 5200 gram. Számít, hogy hány kilóval született, az enyem 3 kilóval Lehet azért mondják csak, mert tápszerrel túl lehet etetni, bár nem értem hogyan, gondolom a felesleget ő is kibukná. Kérdezd meg a vèdőnőt, ha aggaszt a súlya, szerintem nem vészes
2016. máj. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok, amúgy is nemsokára elkezdődik a kúszás mászás,akkor majd ledolgozza a felesleget ha van neki
2016. máj. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

66 centi, 7800 gramm. Majdnem 4 kg-val született anyatejes baba és nem kövér. :)

Mindig lesz olyan aki beleszól a gyereknevelésbe! Vagy megszokod és elengeded a füled mellett, vagy visszaszólsz valami frappànsat, vagy csak annyit h nem kérdezted a véleményüket.

2016. máj. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6 kiló 66 centi
2016. máj. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kisfiam 66 cm volt 4 hónaposan és 7350 gramm. Hát sovány nem volt. De szerintem duci sem. (Most 7 hónapos, 72 cm és 8200 gramm szóval eléggé lelassult.)
2016. máj. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyem megcsak 2,5 honapos es mar most 6,5 kg, 4,3-mal szuletett. Most kb 62 cm. Egyaltalan nem nez ki dundinak, de mondjuk alultaplaltnak sem:) anyatejes.
2016. máj. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!