Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Téényleg lehet hogy ennyire...

Téényleg lehet hogy ennyire rosszul érinti a babát/gyereket az időjárás? (Akár a jelenlegi. )

Figyelt kérdés
Elképzelhető hogy ettől sír, üvöltözik egész nap?
2016. máj. 11. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, oket is erinti a front. Az en babam pl ilyenkor egesz nap csak alszik, de egyik ismerosome ilyenkor egesz nap sir es hisztizik :/
2016. máj. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az enyém nem bírta a szelet. nagyon nem. még akkor sem, ha a lakásban voltunk. szerencsére 5 évvel később már nem frontérzékeny :) de babáknál előfordul.
2016. máj. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De tényleg tutira tudjátok hogy az időjárástól? Tehát nem találgatás hanem tök egyértelmű?

Az én babám is két napja teljesen kivan de nem akarom elhinni hogy ettől. És ha ettől akkor mitől?:) Mármint most épp mi a baj, milyen front van?

2016. máj. 11. 13:47
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen! Tegnap a 3 hónapos gyerek egész nap nyüszögött, kalimpált álmában is (amúgy nem ordítós, nyugodt baba), én meg a császáros hegem folyamatos szurkálása miatt voltam feszült egész nap. A férjem úgy jött haza, hogy iszonyatos migrénes fejfájása volt, a macskánk meg egész éjjel ébren volt, folyton felkeltett minket. Jó volt a buli, meteorológusok lehetnénk!:)
2016. máj. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nálunk tuti fix, hogy a széltől üvöltött. szeles napokon ki sem tudtunk menni az utcára. és itt ne orkánra gondolj, hanem kicsit erősebben lengedező szellőre! már bőven totyogó volt, de ha fújni kezdett a szél, akkor azonnal sírni kezdett és fel kellett venni, arcát belém fúrva sírt hazáig, amíg a házba nem értem vele.
2016. máj. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nalam is biztos, hogy az idojaras nyomja el a 3 honapos babomat. Teljesen mas a viselkedese, amikor borus/esos idojaras van, mint mikor napsutesea
2016. máj. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én még kérdést is tettem fel tegnap, annyira aluszékony volt a babám, hogy aggódtam. (4 hónapos lesz hamarosan.)
2016. máj. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lányom akkor kergül meg, amikor hidegfront van. Egész nap hisztizik, csak sír és toporzékol. És 100 %, hogy ez az oka.
2016. máj. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Detto mint a 2. Amikor erős szél volt, egész nap sírt.

Most már 3 éves, ilyen esős időben nyűgösebb, türelmetlenebb, fáradékonyabb.

Egyértelműen befolyásolja az időjárás.

Férjem is kész időjárásállomás. Megérez mindent. Fáj a feje, nyom, ízület, minden (pedig nem is öreg :-))

Mindig mondja, hogy nem csodálkozik, hogy "rossz" a gyerek, ő is érzi.

2016. máj. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hidegfront: hiszti egész nap, illetve nehezen alszik el délután.
2016. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!