Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Libero pelenka (az a megkötős)...

Libero pelenka (az a megkötős) mióta van Magyarországon? 80-as évek közepe?

Figyelt kérdés

2016. máj. 20. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
1987
2016. máj. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

83as vagyok, nekem volt 2db, állítólag, külföldről hozták az ismerősök, legalábbis anyám így meséli :)

húgom 90es, neki már rendesen a boltba vettük, emlékszem is rá, de mindig kellett celluxot tenni, mert a ragasztószalagja elengedett, nem épp olyan volt mint most :D


ebből kiindulva szerintem reális az első válasz :)

2016. máj. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok.Teljesen biztos,hogy akkor jött be.Tanultam Gondozástanon.
2016. máj. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Rokonom ott dolgozott. 1985-ben telepedett le a Liberót gyártó cég az országban, Nagykátán. 1986 nyarán el is kezdődött a gyártás, ez azonban még csak exportra történt. 1987 vége felé elkezdték árulni itthon is, igaz, ritka volt, mint a fehér varjú, nem lehetett kapni, csak néhány boltban, ott is horror áron. Ebben az időben (rendszerváltás környéke ugyebár...) még inkább a Bécsből behozott papírpelenka ment nagyon, mindenki azzal tömte mag a kocsi csomagtartóját, hogy a pelus mögé tudja rejteni az értékes videómagnókat és egyéb drága műszaki cikkeket a vámosok elől ("nem vettünk semmit, csak pelenkát"), aztán a pelenkákat rögtön el is tudta adni :)
2020. dec. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!