Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » DD step szandálokról vagy...

DD step szandálokról vagy cipőkről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2016. máj. 21. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb. DD Step, Szamos, Asso, mi ezeket szoktuk venni.
2016. máj. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeretem, kislányomnak évek óta csak az van. Strapabíró, kényelmes, vízálló, nekünk bevált.
2016. máj. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szandál is kényelmes?
2016. máj. 21. 13:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2016. máj. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Snorri ***** válasza:
Nekem rossz a tapasztalatom. Kb két hét után lejött a talpa. :(( Visszavittem, de persze elküldik megjavíttatni....Na, inkább elvittem én, de még vagy háromszor mire kinőtte. Soha többet!!!!!!!!!!! A kérge sem elég kemény szerintem. Aztán következőleg úgy mentem a boltokba, hogy csak az ne legyen. Mondták, hogy bizony az már nincs náluk, mert sok rá a panasz. Én azóta Falcont veszek. Ragaszkodom a márkához. Kemény a kérge, hajlékony a talpa, puha bőr, szépek, magyar cipő, és az ára is elég baráti. 8200 egy szandál. Én ezen kívül Richtert vennék esetleg, vagy Biomecanics-t.
2016. máj. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!