Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 14 hónapos és csak...

Kislányom 14 hónapos és csak 8300g (3120g-al született). Miért nem akar a doki még egy vérvételre se elküldeni?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy szerinte alkati mert én se vagyok vastag de gyerekkoromban normális méretű voltam. Apuka is normál méret.

Egyébként mindent csinál amit kell, teljesen normálisan fejlődik, jár, mond 4-5 szót stb...

Semmitől nem fáj a hasa, nincsenek kiütései semmi ilyesmi de hozzáteszem nem egy nagy evő, viszonylag keveset eszik.

Tényleg ne törődjek a súlyával ha azon kívül minden rendben van?


2010. ápr. 10. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 2.5 évesen volt 10 mikor oviba ment!Most 4 éves, és 15 kiló!Vékony csontú, vékony fajta, mint én!Teljesen egészséges, és jó étvágyú!Nyugi teljesen jó a súlya!
2010. ápr. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pedig nem ártana,mivel a születési súlyát sem háromszorozta meg 1éves koráig.Az enyém ma 9hós 8800g és 3100g-al született.Szerintem légy következetesebb,és kérd meg mégegyszer,semmibe nem kerül neki egy beutaló, és te is akkor leszel nyugodt, ha az eredmény negativ.
2010. ápr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Erre is azt mondta, hogy nem kell megháromszorozni az a lényeg, hogy 6 hós korára duplázzon. Az meg volt, 6500g volt akkor.
2010. ápr. 10. 13:18
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja, és azt mondta, hogy biztosan magas, vékony lesz mert most 77cm (ami normális).
2010. ápr. 10. 13:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, ne aggódj! Az én fiam 19 hó és még 9 kg körül van, de teljesen egészséges. A születési súly megduplázása megvolt.
2010. ápr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok ismét,az enyém most 75cm és normál alkatú egy hurka sincs rajt.Hát nem tudom itt nálunk a védőnő és a doktornéni is figyelnek a kornak megfelelő súlyokra.
2010. ápr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Felesleges volna kitenni egy vérvételnek.Nem lesz soha egy orjás golyó baba, de ha szépen fejlődik,nem beteges,aktív,és kiegyensúlyozott,akkor kár aggódni.
2010. ápr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A fiam 13 hónaposan 8500 gramm volt és hozzá 84 cm, jó vékonyka volt, de evett rendesen semmi baja se volt nem volt sápadt nem volt beteges. Egyszerüen ilyen alkat. Minket se küldtek sehova.

Születési súlya 3300 gramm volt, félévesen 7400 volt.


Most 2 és fél éves 12.5 kiló és 96 cm. Hosszú és vékony még mindig:)

2010. ápr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából én sem akarom megszúratni szegényt. Tényleg nem úgy néz ki mint akinek baja van, eddig 2x volt beteg de mind a kétszer vírusos betegsége volt és azt is tudom, hogy kitől kapta.

Azt hiszem várok még vele. Elvileg ha 2 évesen meg van 10 kiló az még teljesen jó. Annyi meg meg lesz szerintem.

2010. ápr. 10. 14:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne törődj a súlyával, tényleg feleslegesen akarod vérvételre küldeni, hiszen kutya baja. Ezt a doki is látja és tudja, igaza van.
2010. ápr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!