Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pohárból itatni? Olvastam...

Pohárból itatni? Olvastam hogy egy 5 hetes baba anyukája tanácsot kért, hogyan itassa a babáját és azt javasolták neki, próbálja pohárból. Milyen pohár az amiből egy ilyen pici baba inni tud? Csak mert a lányom 7 hetes és gondunk van a cumisüveggel

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármilyen kerekitett szélű pohár.Azok a régi vastagfalú kávés poharak nagyon jók.
2010. ápr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok kórházban is a kihajló peremű, ún. mokkás pohárból adják a babáknak a pótlást. nagyon ügyesen isznak belőle már az újszülöttek is. Az enyém csak kb. 8 hónaposan kezdett inni, addig a szopi fedezte a folyadékigényét, de azóta is csak ezt használjuk, már egyedül iszik belőle. 19 hónapos
2010. ápr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért ha erről nem egy anyukát kérdezel, hanem egy szakértőt, pl egy dietetikust egy orvost vagy egy csecsemőápolót (kicsit több babával van dolguk mint egy anyukának) akkor ők a kiskanalas módszert fogják ajánlani :)

Meg lehet próbálni, de tényleg nagy gond lehet ha már a cumisüveget se bírja a gyerek.

2010. ápr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom egyszerűen nem hajlandó cumisüvegből inni (csak enni).Képes volt korábban egész nap folyadék nélkül lenni.

Egyszer történt, hogy a mama vizet szeretett volna inni pohárból.A babám elkapta 4,5 hónaposan a poharat, és már szürcsölt is belőle.Sajnálom, hogy korábban nem próbáltam neki pohárból adni.Lehet, hogy akkor ivott volna.

2010. ápr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom csak szopizott és a cumisüveget csak forgatta a szájában meg öklendezett tőle, most a hozzátáplálásnál (6 hós) a gyümi levet pohárból gyönyörűen issza még meg is próbálja fogni két oldalt! Ha nem látom, nem hiszem el.

Ugyanis az első gyerekem még 1- másfél évesen se tudott egyáltalán pohárból inni rendesen.

2010. ápr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát minél kisebb ívű pohárból. És minél vastagabb falú legyen. Legjobb egy vastag falú feles pohár. Nagyon ügyesen isznak belőle.
2010. ápr. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!