Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél a kisbabájától?

Fél a kisbabájától?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Legjobb baratnöm 2hete szult. A ferje vele volt ebben a ket hetben,de vissza kellett mennie dolgozni. Azota folyton felhiv engem,van hogy ejjel is, es kerdez ketsegbesetten. Pedig nekem meg nincs babam,illetve a pocakomban novekszik a kicsikem (27hetes vagyok)

Teljesen ketsegbe van esve,nem tudja miert sir, allandoan nezi,mellette van mert fel h nem vesz levegot. :(

Aggodom erte. Es meg is ijeszt kicsit. A kerdes h fel e a babajatol... Ugy ertem egyedul lenni vele,mert meg csak most "ismerkednek"?

Szegeny nem tudja elerni a vedonot sem mindig. Mondjuk angliaban el azt nem irtam meg. Es nincs segitsege. Van egy tesoja akinek van egy 7eves lanya,de ahogy kivettem

Szavaibol,annyira ot nem keresi ezzel.


2016. máj. 29. 06:57
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom, mennyire vagytok joban, de egy legzesfigyelo jo ajandek lehet (en is felek a bolcsohalaltol).


Teljesen egyedul van egesz nap a gyerekkel? Nem hiszem, hogy fel tole, csak ez nagy valtozas. Plane, hogy a ferje nincs mellette. Persze nyilvan tudta elore, hogy az sokat dolgozik, de a gyakorlatban derul ki, hogy ez mennyire nehez vagy sem.


Ezenkivul még uj a babaval a kapcsolata is. A miénk 3 honapos, a ferjem itthonrol dolgozik. Ha elmegy valamit intezni, az elso percben en is megijedek, hogy "jaj, egyedul maradtam". Aztan persze semmi gond, elvagyunk, de neki még tenyleg uj a szitu. Nem hiszem viszont, hogy teged kellene ejjelente hivogatnia, hisz terhes vagy es reggel dolgozni mesz, pihenned kell mindkettotok erdekeben.

2016. máj. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem a babáról fél szerintem, csak ez az új helyzet kicsit sok neki egyszerre. Jó anya akár lenni. Majd megszokja! 😃
2016. máj. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Van neki legzesfigyelo :)

Akkor megnyugodtam, csak meg szoknia kell a bebit :)

Amikor hiv .. Tokre ugy jott le h fel , nem tudja mit tegyen :(

Remelem hamarosan raerez :)

Koszi a valaszokat! :)

2016. máj. 29. 09:32
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Mintha rólam írtál volna :) én is ezt csináltam. Légzésfigyelő is volt, mégis ott gubbasztottam mellette és figyeltem. Még wc-re sem mentem el, csak ha addig leváltott valaki az őrzésben :-D és én is állandóan a barátnőmet hívogattam tanácsért, pedig neki nem volt gyereke.

De aztán szép lassan elmúlt és ma már újra normális vagyok :-D már csak jót nevetek magamon.

Nyugi, majd elmúlik nála is!

2016. máj. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez egy ideig normális. Nem mindenki magabiztos az első perctől.

Én amikor hazajöttünk a kórházból, hulla fáradt voltam feküdtem az ágyunkban, de a kisvillany fel volt kapcsolva(nem mertem lekapcsolni), és tágra nyílt szemekkel figyeltem az alvó gyerekemet a kiságyban. Nagyon rossz volt, amikor anyukám egyedülhagyott vele, miután hazament estére az első héten, vagy amikor a párom visszament dolgozni a 2. héten. Én is pánikoltam kicsit, pedig akkor már 3 hetes volt.

Ja, és anyukámat zaklattam állandóan. Szoptatással kapcsolatban is, pedig ő összesen 2 hónapig szoptatott( az is katasztófális szenvedés volt neki...)

Szóval, ha még hetekig nem múlik, akkor kezdj izgulni a barátnődért.

2016. máj. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8%

Ilyen, amikor valaki nem készül a gyerekvállalásra és nem olvas könyveket, nem tájékozodik a babákrol vagy babakommunikáciorol, bababajokrol, stb.

Akkor jöna mélyviz és kétségbeesés, fokozottabban az önállotlanabb típusoknál, akik egész életükben másra támaszkodtak

2016. máj. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönjük 6-os ezt a fantasztikus hozzászólást. Ezt a marhaságot igazán magadba tarthattad volna.
2016. máj. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!