Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen lány nevet adnátok/adta...

Milyen lány nevet adnátok/adtatok a kislányotoknak?

Figyelt kérdés

Már van egy kisfiúnk, Zalán.

Most érkezik a kishúgi augusztusban, a neveken még gondolkozunk nagyon sok szóba jött de vagy nekem vagy a páromnak nem tetszik.

Tudnátok segíteni lány nevek terén. Nem szeretnénk "tucat" nevet se egy Dzsesszikát ilyeneket.

Köszönöm előre is.:)



2016. jún. 2. 21:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

A Zora szerintem is passzolna a tesó nevéhez, de nem muszáj olyat választanotok.

Pl a Norina szerintem egy nagyon jó, nem túl feltűnősködő, de mégis egyedibb név. Vagy Eliza.

2016. jún. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az ötleteket/ segítséget :) Ment mindenkinek a zöld kezecske ;)


Sikerült eldöntenünk a kiscsajszink nevét a segítségetekkel:3 Eliza Zora lesz a neve:)

(Zalánnak is két neve van (Zalán Máté) ezért lett a kicsinek is kettő)

2016. jún. 5. 15:13
 23/23 anonim ***** válasza:
Nagyon szép név!!Örülök a Zoranak.legelso voltam. Jó babavarast
2016. jún. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!