Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megéri ennyiért a magánbölcsi?

Megéri ennyiért a magánbölcsi?

Figyelt kérdés
Ikreim vannak. 30ezer lenne a kettőnek. Az állami bölcsibe csak szeptembertől lenne hely. Munka miatt azonban nekem korábban kellene. Megéri szerintetek?
2010. ápr. 12. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha mindennel együtt van,akkor igen,mert nálunk a magánba a kaja 9000, a csoport pénz évi 3000, plussza ha ünnepség van arra külön pénz
2010. ápr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol laksz, de szerintem ha szép a bölcsi és megbízhatónak tűnnek a gondozók, nagyon megéri. Ez 15 ezer forint - gondolom havonta- egy gyerekre. Én 8-9 éve hívtam fel egy kétnyelvű magánbölcsit. Akkor 80ezer volt havonta!

Ha dolgoznod kell, akkor szerintem ez nagyon megéri.

2010. ápr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen az a magán bölcsi, hány gondozó jut egy gyerekre, miket kapnak enni, milyen felszereltségű a bölcsi, szóval hogy mennyivel jobb mint az állami. De egyébként a sima állami bölcsi sem sokkal olcsóbb, pár ezer forint csak a különbség, de végülis azon múlik mennyit keresel, megengedheted-e magadnak, mennyire fontos hogy már most vissza menj dolgozni, neked kell mérlegelned, de én ha vissza szeretnék menni dolgozni beadnám őket, és ha jó maradnának ott, ha pedig annyival nem jobb amennyivel drágább akkor mennének szeptembertől az állami bölcsibe.
2010. ápr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is nézegetem a bölcsit a lányomnak. Én 40.000-ért találtam egy főre. Ugyhogy a tied énszerintem jó.
2010. ápr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha jó a bölcsi (jártál már ott és vannak rendesen játékok és nem 15 gyerek van mondjuk 2 gondozónőre) akkor jó.

Én most viszem a fiamat ez 25 ezer egy főre, 2 gondozónőre vannak 6an összesen. Kicsi a hely ahol játszhatnak de legalább vannak szép viszonylag új fejlesztő játékok (meg adnak zsírkrétát, festéket, tisztasági cuccokat is).

2010. ápr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsi első vagyok,a válaszom államira vonatkozott
2010. ápr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ez nem igazán bölcsi. Egy kertes ház van átalakítva. Nagyon szép. Mindenük megvan ami kell. 2gondozó van +1 aki besegít 1-2órát ebédnél. Össz 8gyerekük van most.

Az állami 16ezer lenne a két gyereknek.

Dolgoznom muszáj, de "csak" 61e lenne a fizu + 6e kajajegy.

2010. ápr. 12. 16:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha gyeden vagy, nem mennék vissza helyedben még dolgozni, mert akkor több pénz maradna mintha dolgoznál és fizetnéd a bölcsit,de ha gyesen vagy, akkor beadnám őket a magán bölcsibe, mert akkor végülis munka mellett kapod a gyest és abból már majdnem kijön a bölcsi, s szeptembertől mennének az államiba.
2010. ápr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Gyed-en vagyok de az is "csak" 61e. A gyes, ha váltanék akkor 50e lenne, ennyit kapnék kézbe. Ha dolgoznék mellette akkor is maradna pluszba 20-30e ami a jelen helyzetünkben rengeteget segítene. Sajna sokszor arra sincs pénzünk, hogy pelenkát vegyünk. ÍG más választásom nincs.
2010. ápr. 12. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!