Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tetszene ikreknek az Eliza-Oli...

Tetszene ikreknek az Eliza-Olivér páros?

Figyelt kérdés
Külön tetszik a legjobban,hogy hangzasra nem hasonlitak,mint mondjuk egy Milla-Milán,de becézésre(Eli-Oli)és szótagszámra(3-3,mint a magyar-portugal meccs :D)/meg ugye 6-6 betü/mégis,és hasonloan modernebb nev mindkettö.
2016. jún. 23. 23:20
1 2
 1/14 anonim válasza:
36%
Szepek de az is jol hangzik szerintem hogy Dzsenifer,Krisztofer...jol cseng egybe es a vege ugyan az
2016. jún. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
eliza nem tetszik, de az olivér szép, nekünk is olivér lesz a babánk :) inkább alíz esetleg?
2016. jún. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Koszonom :)

#1 hat a Dzsenifer és Krisztofer pont nagy ellensegeim,a kisebbsegeket hivjak igy nalunk

#2 gratulalok!Az Aliz is szep de akkor mar nem lenne eg az a sok kozos :) meg az Aliza,Elizabet,Elina tetszik

2016. jún. 23. 23:31
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Tényleg nem kötözködni akarok, de az Eliza az 5 betű, nem 6. Egyébként szerintem mindkét név aranyos, és szép. Bár egyiket sem választanám, és ha Elizám lenne, én biztosan Lizának szólítanám, nem Elinek, de az a lényeg, hogy neked és a párodnak tetsszen :)
2016. jún. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rosszak együtt. (:

Viszont, ha a "hangzásra nem hasonlítanak" azért szempont, hogy ne keverjétek össze (habár a becézés miatt úgyis össze fogjátok), akkor elárulom, hogy teljesen mindegy, mindkét gyerek hallgatni fog a másik nevére is. (Ezt azért merem kijelenteni, mert fiú-lány ikerpárban én vagyok a lány, és voltam én már minden. :D)

2016. jún. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tetszik, szép nevek.
2016. jún. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Koszonom,jaajj de hulse vagyok elirtam,tenyleg ot betu :D

Egyebkent Lizinek szolitanank tobbszor,csak igy tok cuki :) szolok a jatszon hogy Eli,Oli indulas! :)Aranyos.

2016. jún. 24. 09:02
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is jók :) Gratulálok!
2016. jún. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Abszolút vállalható.
2016. jún. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jók külön is es egyutt is! Nálunk is Eliza érkezik legkésőbb 3 hét mulva😊 Mi Lizinek szoktuk szólítani. Eddig az Eli eszembe sem jutott, de nagyon megtetszett!!! Ugyhogy köszi! 😊 Es gratulálok! Amúgy nálunk már van egy Milán es a kistesó lesz Eliza.
2016. jún. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!