Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kotelesek kicserelni, penzt...

Kotelesek kicserelni, penzt vissza asdni?

Figyelt kérdés
Ma hozta a futar a megrendelt babakompot... De mar meg is bantam nem akarom hasznalni!! Etetoszekre szeretnem kocsereltetni,vagy a penzt szeretnem vissza kapni! Babazafarobol rendeltem! Irtam is nekik az elobb emailt! Szerintetek mit tegyek?

2016. júl. 4. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
16%

az jó, hogy nem akarod ilyen káros vacakba beletenni a babád :)

de nem kötelesek kicserélni, pénzt visszaadni meg nyilván nem fognak azért, mert neked mégse kell. ha panasz lenne, pl. sérült a termék, akkor. viszont szerintem belemennek, hogy etetőszékre cseréld, pláne ha picit drágábbat nézel ki, az nyilván nekik is jó alku ha többet kapnak végül :)

2016. júl. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Volt am olyan h pl egy cipot rendeltunk paromnak es nem tetszett neki es vissza kuldtuk es vissza utaltak a pent... Ezer valamennyivel kevesebbet mert a doboz serult lett... Hat remelem lesz valami megoldas.. Ha nem akkor par ezerrel kevesebbert fel rakom a jofogasra... Hatha.. Ugy meg batnam h meg vettem.. Annyi rosszat olvastam rola
2016. júl. 4. 22:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Asszem jogszabály hogy netes rendeléseknél joga van a vevőnek 14 napon belül elállni azaz visszakuldeni a terméket.
2016. júl. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%

első vagyok, ne haragudj, félreolvastam! ha rendesen neten vetted, akkor kötelesek visszafizetni ha nem tetszik, 8 napon belül meggondolhatod magad!

de mindkét postaköltséged te állod, nekik csak a termék árát kell visszafizetniük! :)


egyébként erre van egy jogszabály, neten megtalálod, de nem hiszem, hogy szükség lesz rá :)

2016. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen.csak sok webáruház nem tájékoztatja a vevőt a jogairol

[link] magunkat és visszaléphetünk a vásárlástól az interneten rendelt termék átvétele után?

2016. júl. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt nézted,hogy a honlapjukon van-e erről valami?

Én eddig akárhonnan rendeltem fel volt tüntetve,hogy mennyi ideig lehet elállni a vásárlástól/lehet visszaküldeni a terméket indok nélkül pénzvisszatérítéssel.

2016. júl. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen indoklás nélkül visszaküldheted a terméket de a postaköltséget neked nkell fizetned. Hívd fel őket előtte! Vagy nézd meg a honlapon a visszaküldés szabályait.
2016. júl. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Indoklás nélkül 14 napon belül kötelesek visszavenni a terméket, hibátlan, eredeti csomagolásban, és kötelesek visszafizetni az árát is. Emailben beszéld le velük, hogy nem kérnéd vissza a pénzt, inkább levásárolnád, szerintem nem fogják bánni, végülis így is úgy is náluk marad a pénz.
2016. júl. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!