Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen vicces praktikáid...

Milyen vicces praktikáid vannak, amivel lekötöd/eltereled babád/kisgyermeked figyelmét?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra, hogy pl. mosógép elé teszem őt az etetőszékben és a gyerkőc megbabonázva nézi az előltöltőst munka közben... 😀 én pedig nyerek egy 5 - 10 percet...😊
2016. júl. 5. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

No,de mennyi idős gyerekről van szó?

Nekem sokszor volt pihiszékben. Feltettem a konyhaasztalra, és nézte, amit csinálok. Uez volt etetőszékben is. Adtam neki ezt-azt, amivel tudott zörögni. Tv előtt is volt, a duck tv-t ő imádta.

2016. júl. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kifejezetten idő nyerés, inkább megnyugtatás:mikor pár hónapos volt a lányom, volt egy nagyon sírós időszaka, ilyenkor ha az apja elkezdett neki fütyülni, rögtön abbahagyta és fülig ért a szája. Panelban lakunk, el tudom képzelni mit gondolta a szomszédok, mikor a férjem éjfélkor nekiállt fütyörészni, de a gyerek nem sírt :D
2016. júl. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Hát nekem nincs ilyen. 8 hónapos, örökmozgó. Most egy hétig nem volt itthon az apukája, este vacsi után míg előkészítettem a fürdőszobát, az etetőszékben hagytam. Gondoltam befordítom a tv felé, és mesecsatorna. Aha, persze, minden este végigsírta azt a pár percet.

Mindig mást adok a kezébe, műanyag flakonok például bejönnek, vagy valami, ami zörög.

2016. júl. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem idő, hanem nyugalom nyerésére mindig van nálam egy zacskó láthatatlan por. Ha a kisasszony nagyon hisztizik, csak beszórom vele, így láthatatlanná válik , konkrétan odébb megyek hadd visítson, de mivel láthatatlan, tudja, hogy hiába. Esettől függően 2-15 percig tart a hatása. :-)
2016. júl. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem idonyeres hanem figyelemeltereles miatt pl most a furdokabin a slager. 9 honapos... Neha ha kopp van es ordit akkor oda viszem a kabin ele es koszonunk neki h szia kabin! Na mint akit elvagtak, abban a pillanatban abba hagyja a bombolest! :) maris nem faj semmi 😂

Vegul integet is neki mikor jovunk ki a furdobol 😃

2016. júl. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!