Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lenne itt egy-két kérdés?

Lenne itt egy-két kérdés?

Figyelt kérdés

Babám 4 hónapos.

Mikor nevetett vettem észre, hogy felül, baloldalt, hátul van egy fehér pötyi az ínyén. Textilpelussal picit ott megtöröltem neki, nem eilyen tejpötty. De az a foga lenne akko? Egy-másfél hete esti alvásnál nyűgös volt. Pedig minden este egyből elalszik már. Enni eszik rendesn. Ha az a fogacskájának a teje, akkor azzal még nem kell semmit se csinálni még, vagy mennyi idő míg kibújik rendesen?


A másik kérdésem az lenne, hogy hasról jobbra simán átfordul hátra. De próbál baloldalra is, csak a keze az mindig ott marad az oldalánál kitekeredve. Ugye a kezétől nem tud tovább fordulni, de löki magát tovább. Ugye nem tudja így magának kitörni vagy valami?

Mondjuk mindig visszaigazítom neki a kezecskéjét, de félek azért.



2016. júl. 6. 08:54
 1/5 anonim válasza:

Szia. Ne izgulj a keze miatt enyém is mindig így csinálta hogy otthagyta a kezét ezért nem ment neki a másik irány :-), nem fogja kitörni maximum mérgelődik :-). Szépen rájön majd, hogy hogyan kell csinálni. Enyém is ennyit csinált 4 hónaposan, most 6 hónapos pörög-forog, gurul, kúszik és már mászni próbál meg félig felül, de a keze még néha mindig ott marad :-).


Hát a fog az érdekes kérdés mert elvileg először az alsók jönnek ki aztán a felsők, így nem tudom mit érezhetsz vagy láthatsz ott fenn. Hacsak már kint nincsenek az alsó fogai :-)

2016. júl. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Alul nincsenek még fogak. De majd pénteken tudunk menni a védőnénihez. Majd megmutatom neki is.
2016. júl. 6. 09:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem törik ki a keze nyugi 😃 Majd rájön h hogy kell csinálni h az jó legyen.

A foga is lehet, Nálunk is a felső kettő jött ki először 😃

De azért nézd még a szájpadlását, az is lehet h szájpenész... ( bár még sosem láttam élőben)

2016. júl. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet szájpenész is a védőnőtől kell tanácsot kérni ha pedig a foga az azért csak nem néz ki kínaiul.
2016. júl. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt ilyen pötty. En is azt hittem, h a foga. De nem az. A fogat amikor jon sokkal -sokkal egyértelműbben fogod látni. Szinte biztos ,h 4 honaposan nem a foga jon felül.

A forgast illetően, nem törik ki a keze de ne igazgasd neki, hagy jöjjön ra ő, hogyan kell.

2016. júl. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!