Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerül Zuglóban a...

Mennyibe kerül Zuglóban a magánbölcsi havonta?

Figyelt kérdés
Voltunk nyílt napon az önkormányzatiban, egészen elkeserítettek, kevés a hely :-(
2010. ápr. 15. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Melyik bölcsiben voltatok nyílt napon? Mi is most készülünk bölcsibe, szintén Zuglóban. :-)


Amúgy nekem 65-70 ezret mondtak a magánbölcsire. :-(

2010. ápr. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az Ilosvay tériben voltunk. Azt mondták, hogy tavaly kb. 200 olyan gyereket nem vettek fel a kerületben bölcsibe, akiknek a szülei megfeleltek a feltételeknek:-(
2010. ápr. 15. 09:39
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ohhh....... én is oda szeretném jövőre a fiamat beadni!! :( :( Ti ebben az évben vagy jövőre? Elkeserítő! :( MI a fenét lehet ilyenkor csinálni? !
2010. ápr. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Több helyre adjátok be, feltétlenül! Nekem egy apuka mesélte a játszótéren, hogy nem csak a lakóhely szerinti bölcsiknél lehet próbálkozni, hanem azokban a kerületekben is, ahol a munkahelye van apának és anyának. Szóval mi több helyre is be fogjuk adni a jelentkezést. Én is hallottam a horrorisztikus túljelentkezésről, de nagyon nem tudunk mit csinálni. Mindenesetre magánbölcsi mellett már elgondolkodtató, hogy érdemes-e dolgozni. Jóformán a teljes fizetésemet a bölcsinek adhatnám. :-(
2010. ápr. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Na igen :( És ezek szerint több intézménybe is lehet jelentkezni? De ha még azoknak sincs helyük akik a kerületben laknak, akkor milyen esélyekkel indulunk egy másik kerületben :(
2010. ápr. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A fene tudja, de meg kell próbálni. Azért az biztató lehet, hogy például a belvárosban szerintem nem születik annyi gyerek. Aki babát szül, az általában igyekszik valami zöldebb kerületbe költözni (ami valljuk be, egy belvárosi lakás árából simán megvalósítható), úgyhogy abban reménykedem, hogy valahova csak felveszik. Ha nem, akkor keresek valami kedves nyugdíjas nénit a házban, aki kevesebb összegért is bevállalná a picúrt napközben és így ő se lenne egyedül, a gyerekemmel is foglalkozna valaki és még a teljes fizetésem sem menne rá.
2010. ápr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos utánanéztem és a kerületi férőhelyek száma 688 most, de közel 1000 gyerek születik évente. Így sajnos még ha mondjuk a szülők 1/4-e úgy is dönt, hogy otthon marad a gyerek 3 éves koráig és nem adja bölcsibe akkor is lesz jó néhány gyerek akit nem vesznek fel. :-(
2010. ápr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
:(
2010. ápr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Remélem még visszanéztek. Ma voltunk az egyik kerületi bölcsiben nyílt napon és egy újdonságot hallottam. A bölcsi vezetője szerint az csak egy kerületi legenda, hogy nem vesznek fel valakit a bölcsibe, csak sok gyereket nem abba a bölcsibe vesznek fel ahova a szülő íratni szeretné. Elvileg úgy megy ez, hogy ha túljelentkezés van, akkor azokat a gyerekeket, akik nem férnek be a választott bölcsibe, elhelyezik egy másik kerületi bölcsibe. Sokak azért "nem nyernek felvételt", mert nem felel meg az a bölcsi, ahová a kerületi bölcsődék vezetője végül beosztja őket. Szóval valahova biztosan felveszik a csemetét. :-)
2010. ápr. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!