Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat hónap körüli babátokat...

Hat hónap körüli babátokat mivel és hányszor etetitek naponta?

Figyelt kérdés
2016. júl. 16. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor 6 hónapos volt a fiam akkor még csak szopott, illetve akkor kezdtem a hozza taplalast. Almával kezdtük es Sütő tokkel. Az ebédet váltottam ki először de csak lassan. Pár kanál es utana szopi. Gyakorlatilag mondhatom h ekkor még csak anyatej volt a menü.
2016. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fél évesen így evett a fiunk:

7 óra: tápszer

10 óra: gyümölcs plusz keksz (ha kellett, akkor tápszer)

13 óra: főzelék (ha kellett akkor tápszer)

16 óra: tejpép

19 óra: tápszer

És még egyszer evett hajnalban, ha rossz napunk volt, akkor kétszer evett, egyszer kettő körül, egyszer pedig öt körül.

2016. júl. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tizóraira kapott gyümölcsöt: alma, banán(belseje nélkül,mag nélkül tehát csak a szélei),barack. Aztán gabonás tejpép. Délután zöldségek: sárgarépa, krumpli, sütőtök. Zöldséget nem nagyon szerette, igy inkább úgy nevezném, hogy kóstoltattam.
2016. júl. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!