Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki Dévényre jár gyermekével...

Aki Dévényre jár gyermekével és végigsírja az egészet, az is tapasztalja, hogy onnantól potenciális "bántó embert" lát mindenkiben?

Figyelt kérdés
Amint elviszem valahova és elkezdünk vetkőzni már sírni kezd. Fél mindenkitől. A terápiák elmúltával javultak ezek a tünetek?
2010. ápr. 16. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Bár én nem hordtam Dévényre, csupán kapott néhány szurit. Azóta, ha bárhol, idegen helyen vetkőztetni kezdem, sírni kezd. Akár a védőnőknél, akár egy sima orvosi vizsgálaton (az orvost s kell hozzá látnia). Egyre kevésbé fog félni a tiéd, de azért ne várj azonnali változást! kellemetlen élmények sokáig megmaradnak!
2010. ápr. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
TESSÉK??? A Dévényen sírnak a babák? Fáj? Vagy zavarja őket? Vagy miért? Nekünk két hónap múlva kell mennünk gyógytornára...
2010. ápr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kislányommal ugyanez a helyzet, amióta járunk Dévényre, azóta ha beviszem valahová, és akár csak a kabátot sapkát leveszem már, sír is. A tornát pedig szintén végig sírja. Eddig szinte sosem sírt, mosolygós baba. De sokat segít a torna.
2010. ápr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekünk is sokat segít, látványos a javulás, csak egyszerűen amint bemegyünk valahova és vetkőzés van elkezd bőgni. Akkor ez már mindig így marad?
2010. ápr. 16. 12:46
 5/6 anonim ***** válasza:
12.17-es vagyok nem hiszem, hogy mindig így marad, nálunkaz első torna után, még az utcán is sírt a babám, ha valaki odajött hozzánk beszélgeni, most meg már csak zárt helyen és egyre ritkábban. Ja és a második válaszolónak, nem fáj a torna a babának, csak azt kell csinálnia amit nem szeret, vagy kényelmetlen neki, és nálunk egy órán át, hát ezért sírja végig.
2010. ápr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok, köszi az infót! Megnyugtató.
2010. ápr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!