Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki vett borostyánláncot a...

Ki vett borostyánláncot a babájának?

Figyelt kérdés
Szerintetek hasznos?
2016. júl. 19. 16:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Csak a nagyon buta emberek hasznàljàk
2016. júl. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%

Vettem, de úgy ahogy volt, használat nélkül el is adtam.

Nélküle is szépen szenvedés nélkül kijöttek a fiam fogai.

2016. júl. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Remélhetőleg egyre kevesebben. Semmit nem használ anyuka megnyugtatásán túl, ellenben elég veszélyes. Nincs szükség ilyen hókuszpókuszokra.
2016. júl. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Én nem, szerintem veszélyes.
2016. júl. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem betiltották, mert fulladásveszélyes?
2016. júl. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
#5 Dehogy, fél éve még egy fogyasztóvédelmis idióta az egyik nagy kereskedelmi csatornán beszélt hülyeségeket, hogy aszondja: "annyian használják, valószínűleg használ". Kétlem, hogy betiltották volna, csak több szakember elindított egy kampányt, hogy felvilágosítsák az anyukákat erről a butaságról. Sajnos még így is vannak, akik esküsznek rá, de talán csökken a számuk.
2016. júl. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%
El sem tudom képzelni,h milyen összefüggést lehet találni egy nyaklánc és a fogzás között. Mármint,h hogy lehet ezeket elhinni. Ráadásul semmilyen láncot nem raknék baba nyakába! Szóval, én nem vettem. És ez csak szerencse kérdése, de egy rossz éjszakát nem okoztak a fogacskák.
2016. júl. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Nem rég olvastam egy cikket, a borostyán nyakláncokról. Semmi bizonyíték nincs rá, hogy bármilyen hatása lenne. Még akkor sem, ha igazi kövekből lenne a nyaklánc. Pláne nem úgy, hogy mesterségesen előállított anyagból készül. Viszont, rendkívül balesetveszélyes. Szerencsések voltunk eddig a fogzással, mert egy kis étvágytalanságon, és nyűgösségen kívül semmi jele nem volt, hogy nő a foga, pedig sosem használta a kisfiam.
2016. júl. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem vettem, nagyon nagyon veszélyes. És a mai napig sok gyerek nyakában látok , hihetetlen némelyik ember milyen ostoba.
2016. júl. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
16%

Nem tartom magamat nagyon buta embernek, de utolsó lehetőségként kipróbáltuk.

A kétségbeesés nagy úr.

Nem használt. Ezzel szemben nem is veszélyes. A fiam le tudja venni, alig kell meghúzni, így nem fulladhat meg. A szemek egyesével vannak csomózva, így nem szaladhat a torkára egy szem sem, ha valahogy el is szakad...

2 hétig hordta, semmi hatása nem volt.

2016. júl. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!