Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A rossman pontokat mire lehet...

A rossman pontokat mire lehet beváltani?

Figyelt kérdés
Ami mellé az újságba odavan írva, hogy pontbeváltás esetén ennyi, vagy mindenre érvényes a 15%. Meg korlátlanul lehet vásárolni és mindenből lejön a 15%? Aki váltott már be írjon.
2010. ápr. 17. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bevásárolsz, és a végén váltod be a pontokat, így a végéből lejön a 15% kedvezmény.
2010. ápr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden vásárlásnál =1000Ft) kapsz egy matricát amit gyűjtesz egy füzetbe, és ha betelik beválthatod kedvezményre
2010. ápr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15 pontot kell összegyűjteni = 15.000,- forintért vásárolsz náluk, akkor tudod a pontgyűjtő füzetet beváltani. És igen, mindenből lejön a 15%. Szóval érdemes több mindent venni akkor. Én már évek óty gyüjtöm a pontokat. Van, hogy dupla pont jár időnként.
2010. ápr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is gyűjtöm a pontokat régóta... amikor összejön a 15, akkor a testvéremmel együtt megyünk és bevásárolunk. Mindketten külön háztartásban élünk már, mire mindkét családnak megvesszük a mosóport, fürdőhabot, wc-papírt, tisztítószereket és egyebeket elég nagy összeg össze szokott jönni. Ilyenkor szoktuk megvenni a hajfestéket, sminkcuccokat, új fogkefét, stb is - így már nagyon megéri az a 15% mínusz :)
2010. ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.Igen,bármire levásárolhatod,ha betelik a füzet-15%lejön a végén.Én már fényképelőhíváskor is levásároltam,simán levonták:D.Én is mindig gyüjtöm a pontokat,és ha betelik,akkor nagybevásárlás:pelus,fürdető,bébiétel stb....

Üdv

2010. ápr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!