Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetes nagyon hasfájós...

1 hetes nagyon hasfájós babának a cseppek nem segítenek. Szabad -e adni neki kamilla teát?

Figyelt kérdés
Ha adható, akkor milyen higításban (filteres) hány ml - t szabad adni és milyen gyakran?
2010. ápr. 17. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Edes komeny es anizs keverek teat adj neki az oldja a hasi gorcsoket.egy cseszenyi forralt vizbe egy egy pici csipetnyi komeny magot es anizs magot tegyel es 5-10 percig lefedve hagyd alni utanna szurt le es mar ihatja is. meg meg vannak ezek a bebi teak abbol is van olyan fajta ami pici is ihat. 18 hos kislany anyuja es egy 9 hetes pocaklakos kismama.
2010. ápr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem en annyit adtam neki amennyi kellett neki az en lanyom nagyon szerette a teat mar elso perctol.
2010. ápr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak pár pillanatra lógasd bele a filtert kb 1 dl forralt vízbe!Ha szopizik akkor csak nagyon keveset adjál neki és lehetőleg két szopi között!Nálunk nagyon szépen rendben tartotta a kislányom pociját az hogy ittam a lachtoherb szoptatós teát!/Remélem jól írtam mert már 2 éves a kislányom/
2010. ápr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Kakilni tud? 100 ml vízhez tegyél kb. 10 szem kamillavirágot. Ha nem tud kakilni, akkor egy kávéskanál cukrot is tegyél bele. A cukros kamilla tea hajt.


Nekünk hasfájásra ez nagyon bejött: [link]

Most fogzásra használjuk:)

2010. ápr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon figyelj oda,hogy mit eszel lehet azert olyan hasfajos!
2010. ápr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az elöbbi vagyok,en ajanlanam neked,ezt kremet a hasfajasra nekünk nagyon bevalt,igaz csak Ausztriaban lehet kapni de tenyleg nagyon jo!(patikaban)A neve:Windsalbe
2010. ápr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
angol vizről halottál már?
2010. ápr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nalunk is ez a helyzet, bar mi mar 2 hosak vagyunk,de meg mindig hasfajosak.Espumizan cseppeket probald hatha bevalik, van kulon ujszulottek szamara.
2010. ápr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!