Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti melyik nevet adnátok ezek...

Ti melyik nevet adnátok ezek közül a kisfiatoknak?

Figyelt kérdés

Kisfiúnk lesz, első baba.

Van egy listánk mindenképp ezekből a nevekből szeretnénk választani, akár két név is szóba jöhet mivel a vezeték név elég rövid: Soós.

A nevek: Vendel, Dénes, Márton, Kornél, Erik.

25+ 2 hkm



2016. aug. 12. 18:02
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Van egy Dénesem úgyhogy azt :)

A vezetéknévhez is szép, de ahhoz még az Erik is passzol nekem.

2016. aug. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Erik
2016. aug. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Kornel
2016. aug. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Márton
2016. aug. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Kornél (ezt a saját fiamnak is adnám) vagy Márton, a többi nekem nem igazán tetszik.
2016. aug. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Katasztrofa ez az oldal, valaszt sem erdemes irni, mert egy velemenyert is lepontoznak...
2016. aug. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Vendel: Nekem így együtt túl összefolyik a vezetéknévvel, ilyen svendel lesz belőle, ami hasonlít arra, hogy svédel, ami a svédasztalos kajálás szlengesített változata lehetne. Ja meg nekem bocsi, de ez a név picit öreges, de attól még nem rossz név.

Dénes: Így ha nem ügyelek arra, hogy szépen mondjam ki, a túl sok "S" picit zavaró tud lenni, de most többször próbálgatom kimondani, nem is vészes, sőt, egész jól hangzik.

Márton: Hát ez nekem kicsit összefolyik, kicsit olyan, minthogyha az egyik szakács kérdezné a másikat, hogy "Sós már?"

Kornél: Ezzel együtt a vezetéknév úgy hangzik, mintha valami kaja lenne, szóval valami sós krumplira asszociálok róla, bocsi, de nekem nagyon olyan, a Kornél név szerintem egyébként se olyan szép

Erik: Hát ez kicsit úgy hangzik, talán valami ital az, hogy Cherry vagy Sherry, szóval nekem ezzel se tetszik.

Szóval úgy tűnik, én ebből a felsorolásból a Dénest adnám.

Ja és bocsi, ha megbántottam volna valakit, nem volt szándék.

2016. aug. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
*Bocsi, 27.vagyok,egy dolog még most jutott eszembe, a Soósat ha a Vendellel kimondom, kicsit hasonlít arra is, hogy Svindler, a svindli meg ilyen kamu:S
2016. aug. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Szerintem is a Vendel passzol legjobban a vetetéknévvel + nem tucatnév + a Vendi becézése nekem nagyon szimpatikus :)

Ezen kívül nekem a Dénes tetszik.

2016. aug. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Mentek a zöld kezek;)

Végül úgy döntöttünk két neve lesz a Kornél es a Vendel közül nem tudunk választani így Soós Kornél Vendel lesz a kicsikénk :)

2016. aug. 17. 11:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!