Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6-7 hónapos babát érdemes még...

6-7 hónapos babát érdemes még hálózsákhoz szoktatni? A takarót mindig elhagyja. Vagy a zsák inkább kiscsecsemőknek jó?

Figyelt kérdés
Nagyon bukós baba volt, a hálózsákokat is mindig lebukta, így föladtam, hogy abban altatom. Ki is nőtt már sajnos néhány nagyon jópofa darabot... Van azonban nagyobb méretű zsákunk is. Már nem bukik éjszaka, és még annyi a változás, hogy hasonalvó lett. Plusz nagyon sajtkukac, bejárja az egész ágyat. A zsák ebben mennyire zavarná, akadályozná?
2016. aug. 13. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:

pont ettől a kortól már jobb a hálózsák, mert az a kisebbik baj ha lerúgja a takarót, de a fejére is húzhatja, beletekeredhet... én nem mertem takarót használni éjjel, enyém amúgy nagyon megszerette a hálózsákot, 3 éves koráig abban aludt, simán szaladt benne :) az utolsó hálózsákja olyan volt, hogy a tappancsnál ki lehetett zipzározni :D

nem akadályozta semmiben, pont olyan mint neked mondjuk a hálóing

2016. aug. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érdemes de biztosan babafüggő ez is. Most nyáron kb mikor 8 hónapos volt a babám 2 hétig nem hálózsákban altattam, mert alig találtam nyárit aminek nincs a hasán a cipzár. 2 hét után szerintem elfelejtette már, mégis zokszó nélkül tűrte, mikor újra "becsomagoltam." Szerintem van baba aki meg tudja még szokni ebben a korban de tuti van aki nem.
2016. aug. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Két nagyobbik gyerekem két-két és fél éves koráig hálózsákban aludtak. Ugyanúgy tudtak benne mozogni a kiságyban. Sőt, volt olyan, hogy nyáron már pizsamában aludtak, télen meg nagyon szívesen felvették maguktól a hálózsákot. A kicsit nem szoktattam rá, mert hónapokig terpeszpelenkát hordott, abban meg nem tudtam volna ráadni.
2016. aug. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a mi lányunk 1,5 évesen kapta meg...azóta imádja :)
2016. aug. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10 hosan kapott halozsakot, akkor untam meg, hogy a takaró nem marad ajta
2016. aug. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azóta van hálózsákja a fiamnak, hogy elkezdett forogni. Állandóan kiforgolódott a takaró alól, féltem, hogy egyszer fejjel alá fog... Hálózsákban meg teljesen mindegy, hogy az ágy melyik sarkában, milyen pózban alszik.
2016. aug. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor kipróbáljuk! 😃
2016. aug. 13. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!