Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bence vagy Kevin nevet szeretn...

Bence vagy Kevin nevet szeretnénk adni a kisfiúnknak. Melyik név szebb a kettő közül?

Figyelt kérdés
2016. aug. 20. 08:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
BENCE! A Kevint inkabb nem kommentalom...
2016. aug. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Ritka, hogy ezt írom, de egyiket sem.

A Kevin, hát az Kevin. Valahogy egy vicc kis hazánkban.

A Bence nem lenne rossz, ha kevesebben adnák. A múltkor olvastam egy szösszenetet, Bencék nevében írta egy Bence, és arra kérte a leendő szülőket, hogy ne adják ezt a nevet, mert teljesen elbencésedett a világ és nem tudnak úgy kimozdulni, hogybcalaki ne kiabálja éppen a nevüket.

2016. aug. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

Jaj,de csúnyán le leszek ezért pontozva, de...

1: Inkább a Bence, mert lehet, hogy tucatnév, de régen meg az István, János,József stb számított annak, mégsem történt baj, ha 3 Józsika is játszott a játszótéren.

2: Kevin az valami hujjujj..egyik munkatársam kisfiát hívják így és ahányszor a nevén szólítja, annyira idegesítően hangzik szerintem, hogy nagyon. Nem bírom megszokni, de mstól is hallottam már ezt.

2016. aug. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%

A Bence tucatnév,amivel nem is lenne olyan nagy baj,ha ez valakinek nem számít,de szerintem ez egy olyan név ami gyereknek oké,de egy felnőttnek? Dr. Kovács Bence neurológus,vagy mint ügyvéd,vagy tanár???? Bence bácsi...Olyan komolytalan...


A Kevin oké,ha kisebbség vagytok,amúgy nem.

2016. aug. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

Az utolsóra reagálva:

Most még én is inkább gyereknek, fiatalnak tudom elképzelni a Bence nevet, de mire ez a sok Bence felnő (pl. a kérdező kisfia, ha Bence lesz), akkor ez a sok Bence már mind felnőtt lesz, és igen, lesz köztük orvos, ügyvéd, politikus. Akkor már nem lesz furcsa, mert felnőtt Bencéből is sokat fogsz ismerni.


Én is a Bencére szavazok. A Kevin mint külföldi név tetszik, de magyar gyereknek nem adnám, ahhoz túl idegen név.

2016. aug. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Egyik se!!! [link]
2016. aug. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%

Ezt olvastam én is:-)

Nálunk az ovis csoportban 15 fiú van, abból 3 Bence, az egyötödük. Ez elég durva!

2016. aug. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
Kevint semmiképpen sem,akkor inkább a Bencét, ha nagyon nincs más választás.
2016. aug. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nekem mindig is a Bence volt a kedvencem tényleg sok kisfiút hívnak így de ez a név tetszik a legjobban.A Kevin párom ötlete volt de a család-barátok is leszavazták mindenki a Bencét mondta! :)
2016. aug. 20. 12:25
 10/15 anonim ***** válasza:
Bence
2016. aug. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!