Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaptam egy GABI Lanolinos+Kami...

Kaptam egy GABI Lanolinos+Kamillás védőkrémet. Mire/hova kell azt használni?

Figyelt kérdés
Azt írja: arc+kéz. De egy 5 hónapos babának ennél makulátlanabb nem is lehetne az arca, akkor hova kenjem? A kézkrém dolgot meg egyenesen nem értem... 5 hós babának kézkrém? Én nem akarom elhasználni, a fiam kapta, szeretném, ha ő használhatná. Egyszer bekentem vele a pofiját, hát egy borsónyi sem kellett belőle, hogy fog így elfogyni?
2010. ápr. 20. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Én az arcára szoktam kenni séta előtt.Nem rendszeresen használom.Csakis azért, hogy fogyjon.
2010. ápr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kislányomnak télen a hideg és a szél néha kipirosodást, szinte enyhe sebesedést okozott az arcán. Szerintem ilyesmire lehet használni.

Pl. használd akkor, ha szeles az idő.

2010. ápr. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is télen vagy ha szeles az idő a kéz-arcra kentem, mert a kisfiamnak nagyon érzékeny a bőre.
2010. ápr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!