Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan becéznétek az Arzén...

Ti hogyan becéznétek az Arzén nevet?

Figyelt kérdés
Kérem a névvel kapcsolatos kritikákra nem vagyok kíváncsi! Köszönöm!
2016. aug. 29. 13:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Mergecske, Mergi
2016. aug. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Méregzsák.... szegény gyerek...
2016. aug. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
33%

A Pistákat valószínű már most is csúfolják. nekem pár éve volt egy Tibi nevű osztálytársam, őt csúfolták a neve miatt felsőben. Egy másik kérdésnél volt, hogy egy Annát kannának csúfoltak. Nem a néven múlik, hogy csúfolják-e. Volt egy Bernát osztálytársam is, na hiába volt hülye neve, őt senki nem csúfolta a neve miatt, mert ő volt a "legerősebb" és ő piszkálta a többieket.


Lehetne Arinak becézni, bár az nem túl fiús. A Zénó is jó, de úgy tudom ilyen név van külön is. Muszáj becézni? Szólíthatjátok akkor simán Arzénnak.


Amúgy a wikipédia szerint:

z Arzén[1] görög eredetű férfinév, jelentése: erőteljes, férfias.

2016. aug. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
71%
Komolyan engedélyezik ezt a nevet ? Szerencsétlen gyerek. Ocsmány és nevetséges nevet találtatok. Nem különlegest. Vannak normális ritkább nevek is. Ez jóindulattal sem az. A következő mi lesz ? Cián ?
2016. aug. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Itt nálunk pl anyakonyvezheto név a Cyanne, utolsó.
2016. aug. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
szegény gyerek. milyen szülők vagytok?
2016. aug. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Miert csufolnak a Pistakat? Nalunk van a suliban Eva, Erzsebet, Jozsef stb. Nem csufolja oket a kutya sem.
2016. aug. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
meg voltam győződve, hogy ez lánynév... :O
2016. aug. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! :)
2016. aug. 30. 07:58
 20/23 anonim ***** válasza:

17. A Tibor nevűt mér röhögték körbe napi szinten??? Mert sok gyerek ebbe talál poént. Nem mai név volt már 8-10 éve sem. És mivel ő volt az egyetlen az osztályban aki "régies" nevet kapott, bántották emiatt. (Plusz hülye gyerekek voltak a csúfolódók.)

Másik. Szerintetek egy ovis tudni fogja mit jelent az arzén? Mikor én ovis lettem, csak kapkodtam a fejem, hogy jéééé léteznek ilyen nevek mint a Bettina, Martin, Tomi, Emese.... Ilyen nevek nem voltak a családomban és az ismerőseim között. Ha lett volna egy Arzi is közöttük, ugyanolyna furcsa lett volna nekem, mint a Dávid.


Ha csúfolható egy gyerek, akkor csúfolni fogják, hiába Bence vagy Peti a neve. ha nem hagyja magát csúfolni (mint az én Bernát osztálytársam), akkor lehet akár Leokád is a neve, szemtől szemben senki nem fogja bántani.


Egyébként nekem se tetszik az Arzén. Csak azt nem értem, mért kell már a születése előtt erőltetni, hog yezt a gyereket bizony 1000% hogy csúfolni fogják. Lehet hogy nem fogják, én se tudtam 2-3-5-10 évesen mi az az arzén. Amúgy meg egyre inkább kezdem azt hinni, hogy az anyák tanítják a gyerekeiknek, hogy a hülye nevű másik gyerekeket csúfolni kell.

2016. aug. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!