Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Véletlenül megütöttem a babám...

Véletlenül megütöttem a babám fejét, lehet baja?

Figyelt kérdés
7hetes babám fejét véletlenül beütöttem,oldalt,nem hátul,nem is a kutacsát. Nem volt nagy ütés,akkor felsírt szegény,megvigasztaltam,megpuszilgattam,aztán szopizott és most alszik. Bepirosodott,pukli nem lett rajta, és most már nem is látszik. Lehet valami baja tőle? Olyan lelkiismeret furdalásom van,hogy lehettem ilyen béna :(
2016. szept. 15. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű.

Én egyszer az ajtófélfába ütöttem be szegénykém fejét pár hetes korában.

Most 3,5 éves, nem úgy tűnik, hogy baja lett...

2016. szept. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem. Én is beütöttem az enyém fejét kb. 2 hónaposan, ma már 14 éves és garantáltan semmi baja sincs :)
2016. szept. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Semmi baja nem lesz fogja meg a fejet egy parszor bevagni. Meg az agyrol is le fog esni. Nalunk is leesett sajnos par honaposan, sot ott voltunk kozvetlen mellette egy masik alkalommal es szinten leesett de elkaptuk szerencsere. Olyan hirtelen tudnak mozdulni hogy az ember mire eszbe kap mar lent is van raadasul ugye nem is hattal voltunk neki. Pillanatok alatt megtortenik akarmenynire is akarsz figyelni.
2016. szept. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat!
2016. szept. 15. 11:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja,én pici koromban nem egyszer fejjel leestem az ágyról,úgy h sokszor 3an mellettem voltak,jópárszor a kocsiból másztam ki vagy a kiságyból,kicsit eleven voltam,ma már felnőtt ember vagyok és semmi bajom,a kisgyermekek jó párszor beütik a fejüket,és semmi bajuk
2016. szept. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!