Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek melyik a kedvenc...

Nektek melyik a kedvenc babákkal kapcsolatos weboldalatok?

Figyelt kérdés
Első sorban olyan oldalt keresek, ami nem feltétlen blog,hanem inkább konkrét kérdésekre kapok válaszokat. Pl. olvashatok a terhességről, mikor milyen vizsgálat van, ötleteket kaphatok a szüléssel kapcsolatban és szó van róla mondjuk ovis korig a gyerekekről. Esetleg ha gond van, akkor felsorolja, hogy hová forduljak. Előre is köszi!
2016. szept. 18. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a google.
2016. szept. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bezzeganya.hu
2016. szept. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gyakorikerdesek.hu

;-)

Am meg nem olvastam soha ...

Maradtam a klasszikus ezer.eves mevelesi konyveknel ami a alapgyakorlat

A tobbi oszton

2016. szept. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
haha, köszi! A Vida Ági oldala esetleg? Azért kérdeztem, mert nem nagyon találok olyan igazi, mindet összefoglaló babás oldalt....
2016. szept. 18. 19:28
 5/8 anonim ***** válasza:
babanet,szülöklapja,babásmamás nekem is adtak pár jó tippet :)
2016. szept. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Google nekem is. Az aktuális kérdésemmel kapcsolatban több cikket is listáz egymás alatt.

Pár könyvet is olvastam.


Vida Ági oldala sokmindent tartalmaz de szerintem csak felületesen. Ha tényleg választ vársz egy kérdésre, nem biztos, hogy megtalálod. Igaz szerintem ez az oldalak nagy részére igaz, ezért akadt jópár könyv a kezembe eddig.

2016. szept. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*egyébként talán a nutriklub.hu az, ahol néha szoktam böngészni. Kérdezni is tudsz és hamar kapsz választ.
2016. szept. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
terhesség hétről hétre
2016. szept. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!