Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha 12 hósan nincs még...

Baj ha 12 hósan nincs még olyan szorongatós szőrmókja?

Figyelt kérdés
úgy értem h nem kell neki semmilyen szőrmók. van neki maci meg ilyen kispléd aminek állat feje van...látom sok baba szőrmókkal alszik de az én babámnak nem kell...ez mennyire fontos?

2016. szept. 20. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az én 13 hónapos kisfiamat is hidegen hagyja. Nem tudom korai-e vagy egyszerűen ilyen tipus hogy nem igényli.
2016. szept. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért kell mindenbe bajt belelátni? Nem kötelező elem az olyan játék, ami nélkül meg se tud lenni, és ha elhagyjátok, akkor hetekig nem alszik.
2016. szept. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az èn fiam 16 hónapos, ès 1 èves korában nem volt szőrmókja. Igaz, az most sincs, de a párnáját szereti, ès hurcolássza itthon. De nem visszük sehová. Cumizik(napközben nagyon ritkán), vègülis az is egy tárgy, ami megnyugvást, biztonságètzetet hoz neki, mint akár a plüssök.

Szerintem lesz mèg nekik egyèbkènt.;) Ès egyáltalán nem baj, ha nincs.

2016. szept. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lassan 3 a lányom, soha nem aludt semmivel. Miért lenne baj ez?
2016. szept. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az én lányom ágya 2 éves koráig "steril" volt, semmi nem kellett alváshoz....most 4 éves és alig fér be a plüssöktől. :-)
2016. szept. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
semennyire...az enyem 5 éves neha alszik mar ugyan plussel,de teljesen jol megvan nelkuluk,a 3 éves szinten..en orulok neki eggyel kevesebb lehetoseg a hisztire,ha elhagyjuk,nem visszuk,stb
2016. szept. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2.5 éves a fiam, van neki sok plüsse, szeret is velül játszani, napközben hurcibálja őket, de aludni neki csak egy ágy kell meg takaró :)
2016. szept. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Dehogy baj:)

A kislányomnak a Tentije (textil pelus) a mindene. Mindenhova vinni kell! És alváshoz elengedhetetlen!! Hiszti van ha elveszett,ha koszos lesz, ha vizes stb.. Na meg a cumi....Bár engem nem zavar, hogy hurcolászni kell,nem okoz számomra terhet, na de ha az összes a szennyesben van és én teljesen megfelejtkezek arról, hogy már nem maradt egy darab sem a szekrényben ami tiszta....Na az tud kellemetlenségeket okozni :)

Örülj, hogy nincs.. ;)

2016. szept. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem alkati kérdés, mint a cumi! A kislányom hat éves, sose volt ilyenje a mai napig! A kisfiam 2 éves és pánikszerűen ragaszkodik a macis plédjéhez! Mindkettő normális, szociálisan nyitott gyerek! Ha van állatfejes kisplédje, akkor szerintem neki az a "szőrmókja" nincs baj!
2016. szept. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Fiam kb 1,5-2 évesen kapott egy macit, amit megszeretett. Most 3,5 éves, kb 10 plüssel alszik (meg 3 matchboxszal, 4 foszforeszkáló joghurtos dobozzal, 2 duplo autóval). Azon csodálkozom, hogy még befér az ágyába a gyerek... :-) 1 évesen még "üres" volt az ágya.


Szóval ez nincs időponthoz kötve. Az sem "baj", ha sosem lesz neki ilyen.

2016. szept. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!