Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A www.babaholmiolcson.hu-n...

A www.babaholmiolcson.hu-n lévő babakocsikat csak a neten lehet megrendelni, vagy van valahol boltjuk is?

Figyelt kérdés
2008. okt. 2. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
1188 Budapest Nagykőrösi út 53 . - Azt hiszem ez a boltjuk címe, ide személyesen is lehet menni vásárolni. De ott egy telefonszám, azért hívd fel őket.
2008. okt. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha felmesz a honlapra, azon belul a "Bemutatkozas"-ra, akkor ott van a cimuk, es meg terkep is van. Gondolom ez a boltjuk, de esetleg hivd fel oket. Telefonszam is van
2008. okt. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én voltam ott,nem olyan rosszak az áraik de még olcsóbb a lehel út 1-i babadiszkont,vagy vecsésen a Kati bababolt -mi ott vettük.A bippa kft termékei amúgy annyira nem olcsók sztem,attól függ mit szeretnél venni,de érdemes felhívni őket mielőtt át dzsalsz a városon.Én is ezt tettem annó
2008. okt. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi egy csomó mindent a BIPPA Kft-ben vettünk, a Nagykőrösi úton. A nyitvatartás ami a honlapjukon szerepel stimmel. Van minden. Nagyon készséges és hozzáértő az eladó csajszi. Van két gyereke, úgyhogy tapasztalata is és sok jó tanáccsal ellátott ( amit persze vagy megfogadsz vagy nem :o) )
2008. okt. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak az a probléma hogy én Miskolci vagyok.
2008. okt. 4. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!